Ponieważ publiczność szuka informacji na temat niedawnego odcinka Anupamy, podamy je tutaj. Odcinek rozpoczął się od tego, że Barkha poinformowała Malti Devi, że Toshu jest w tym stanie, ale Kinjal jest niesamowicie miła i mówi, że nie sądziła, że ​​zostawi Baa w takim stanie. Według Malti Devi Anupama ma się nimi opiekować. Tuż zanim cokolwiek się wydarzy, Barkha mówi, że Anupama dzwoni i mówi, że rezydencja szacha jest dla niej jak Rahu Ketu. Według niej dom Shaha jest zawsze w jej domu. Anuj zapewnia, że ​​nie może to być Rahu Ketu, ponieważ to jej rodzina. Anupama, matka cierpiąca na straszliwą chorobę, zostaje powierzona opiece nad chorą córką Choti. Zostaje zaopiekowana ciężarną córką Kavyą, ponieważ nie jest w stanie podołać obowiązkom męża, Toshu i Kinjala.

Anuj, sama matka, nie może utrzymać córki, bo jest w ciąży. Przygotowując posiłki dla wszystkich, Anupama rozważa przygotowanie paratha dla Dimpy’ego. Prosi o notesy z Choti, warzywami i racjami żywnościowymi. Lekarz zgadza się zająć tą sprawą, gdy dzwoni Anuj i błaga ją, aby go odwiedziła. Choti również jest prowadzona do kuchni przez Anupamę, który również śpiewa jej lohri. Anuj pyta o zdrowie Bai i jej ciśnienie krwi, gdy Choti śpi. Anupama mówi, że kiedy myśli o Toshu i Kinjalu, jej ciśnienie krwi wzrasta, a Babu ji nie jest w stanie wykonać zadania. Mówi dalej, że Kavya nie jest w stanie dużo pracować, ponieważ jest w ciąży.

Anupama pisemna aktualizacja 19 listopada 2023 r

Anuj prosi Pakhi, aby udał się do rezydencji i zaopiekował się Babu ji i Baą. Pakhi zgadza się pomagać w pracach domowych, ale nie wykonuje poleceń, ponieważ jest w ciąży. Anuj prosi Anupamę, aby zaopiekował się nią podczas jej rekonwalescencji. Kiedy Kavya wymiotuje, rozważa skontaktowanie się z Pakhi w celu zdobycia mleka, ale zamiast tego słyszy muzykę. Chociaż słyszy muzykę, woła Pakhi. Po wyłączeniu gazu Dimpy karci Pakhi za to, że jej nie usłyszała. Pakhi powiedziała, że ​​mama wysłała ją, żeby się nimi zaopiekowała, ponieważ nie słyszała, bo miała na sobie słuchawki. Pyta, dlaczego nie wychodzi za mąż i dlaczego przebywa w rezydencji Kapadia.

Anupama

Babu Ji krzyczy na Dimpy’ego, pytając, dlaczego jej cokolwiek mówi, podczas gdy on nie jest w stanie pomóc. Jeśli nie będą w stanie utrzymać pokoju, chce, żeby odeszli. Ciśnienie krwi Baa wzrosło, Kavya informuje Anupamę po sprawdzeniu go. Kiedy Babu ji odwiedza Baę, informuje ją, że jest niespokojna. Ona odrzuca jego prośbę o skorzystanie z toalety. Dzwonią do Kavyi, Dimpy’ego i Pakhi, ale nikt nie odbiera. Kiedy Babu ji dzwoni, Anupama pyta, dlaczego nie odbiera. Anupama zostaje poinformowana przez Pakhi, że Babu Ji poprosił ją o odejście z powodu Dimpy’ego. Kavya zachęca kobiety, aby zaprzestały walki, a Anupama odbiera telefon od Babu Ji. Kiedy Choti przytula Anupamę, Babu ji i Baa tracą przytomność.

Źródło

Previous articleFuture stars or false hope? Every number one pick EVER, ranked ahead of 2023 AFL draft
Next articleDekoracje świąteczne za mniej niż 25 dolarów w dowolnym stylu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here