NOWE DELHI: Indeks Nifty Bank zamknął się w poniedziałek na minusie.

Akcje Punjab National Bank (wzrost o 3,6 proc.), Au Small Finance Bank Ltd. (wzrost o 3,07 proc.), Federal Bank Ltd. (wzrost o 2,3 proc.), Bank of Baroda (wzrost o 0,76 proc.) i IndusInd Bank Ltd. (wzrost o 0,49%) zakończyli dzień z największą wygraną w grupie.

Z kolei ICICI Bank Ltd. (spadek o 0,83 proc.), HDFC Bank Ltd. (spadek o 0,74 proc.), Axis Bank Ltd. (spadek o 0,44 proc.) i Kotak Mahindra Bank Ltd. (spadek o 0,24 proc.) zakończyły jako najwięksi przegrani dnia.

Indeks Nifty Bank zamknął się o 0,24% spadkiem na poziomie 43891,25.

Indeks Benchmark NSE Nifty50 zakończył sesję spadkiem na poziomie 82,0 pkt, na poziomie 19443,55, natomiast indeks BSE Sensex spadł na poziomie 325,58 pkt, na poziomie 64933,87.

Spośród 50 akcji indeksu Nifty 16 zakończyło sesję na zielono, a 34 na czerwono.

Akcje YES Bank, Reliance Power, JP Power, Vodafone Idea i Infibeam Avenue były jednymi z najczęściej notowanych akcji na NSE. Akcje Crest Ventures, Everest Kanto, SMC Global Secur, Wockhardt i Thejo Engg osiągnęły w dzisiejszych notowaniach swoje świeże 52-tygodniowe maksima, podczas gdy Compuage Infocom, Penta Gold, Amines Plastic, SS Infrastructure i Fourth Dimension Sol osiągnęły świeże minima od 52 tygodni .

(Co się rusza, najnowsze wiadomości rynkowe Sensex i Nifty Track, wskazówki dotyczące akcji i porady ekspertów w serwisie ETMarkets. Ponadto witryna ETMarkets.com jest teraz dostępna w serwisie Telegram. Aby uzyskać najszybsze powiadomienia o nowościach na rynkach finansowych, strategiach inwestycyjnych i powiadomieniach o giełdach, subskrybuj nasze kanały Telegramu.)

Pobierać Aplikacja Wiadomości Economic Times aby otrzymywać codzienne aktualizacje rynkowe i wiadomości biznesowe na żywo.

Akcje najpopularniejsze: Sensex Today Live, cena akcji SBI, cena akcji Axis Bank, cena akcji HDFC Bank, cena akcji Infosys, cena akcji Wipro, cena akcji NTPC

Źródło

Previous articleCo warto wiedzieć z 10. tygodnia NFL: Dla Teksańczyków przyszłość jest teraz
Next articleDlaczego Janelle Brown z Siostry Żon „nie jest zainteresowana randkami”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here