• Ogień strawił dach dużego domu w Curdridge niedaleko Southampton
  • Obecnie trwa dochodzenie, które ma na celu ustalenie przyczyny pożaru

Właściciele wartej milion funtów wiejskiej rezydencji są zdruzgotani po tym, jak ich dom, w którym mieszkali od 35 lat, stanął w płomieniach.

W niedzielny wieczór ogień strawił dach dużego domu w Curdridge niedaleko Southampton.

Właścicielom udało się wyjść bez szwanku, a z płomieniem walczyło ponad 60 strażaków, a do dzisiejszego ranka udało im się go opanować.

Jednak zdjęcia pokazują rozmiar zniszczeń, a straż pożarna potwierdziła, że ​​dom został zniszczony.

Obecnie trwa dochodzenie mające na celu ustalenie przyczyny pożaru na wiejskiej Curdridge Lane, gdzie ostatnia sprzedaż domów wahała się od 600 000 do 1 miliona funtów.

W niedzielny wieczór ogień strawił dach dużego domu w Curdridge niedaleko Southampton

Właścicielom udało się wyjść bez szwanku, gdy ponad 60 strażaków walczyło z płomieniem, a do dzisiejszego ranka udało im się go opanować

Właścicielom udało się wyjść bez szwanku, gdy ponad 60 strażaków walczyło z płomieniem, a do dzisiejszego ranka udało im się go opanować

Zdjęcia pokazują rozmiar zniszczeń, a straż pożarna potwierdza, że ​​dom został zniszczony

Zdjęcia pokazują rozmiar zniszczeń, a straż pożarna potwierdza, że ​​dom został zniszczony

Sąsiad Phil Sommereux, emerytowany dentysta (64 lata) mieszkający naprzeciwko, powiedział: „Oglądaliśmy film, kiedy moja żona wstała i powiedziała, że ​​widzi płomienie, i zdaliśmy sobie sprawę, że to dom się pali.

– Poszedłem tam, żeby zobaczyć, czy mogę pomóc. Nie wiedzieliśmy, czy ktoś został uwięziony. Po drodze zadzwoniłem po straż pożarną.

Na szczęście wszyscy byli na zewnątrz i na miejscu była straż pożarna. To było dość dramatyczne. Jest to z pewnością bardzo przygnębiające dla właścicieli, którzy są tam od około 35 lat.

„Ogień strawił dach. To było zupełnie nieoczekiwane. Oczywiście bardzo współczujemy właścicielom, którzy prawdopodobnie od jakiegoś czasu są bezdomni.

„To było całkiem spektakularne. Spodziewam się, że będą dla nich duże wsparcie…”

Rzecznik straży pożarnej w Hampshire powiedział: „Ponad 60 strażaków pracowało do późna w nocy, aby powstrzymać duży pożar, który zniszczył posiadłość w Curdridge.

„Strażacy przybyli na miejsce około wpół do ósmej zeszłej nocy i zastali dach objęty poważnym pożarem.

Na szczęście nie było ofiar, a wszyscy mieszkańcy bezpiecznie ewakuowali się.

„Na miejscu zdarzenia pracowało czternaście zastępów straży pożarnej, drabina powietrzna, specjalistyczny pojazd do przewozu wody oraz pojazdy ochrony środowiska.

Obecnie trwa dochodzenie, które ma na celu wyjaśnienie przyczyny pożaru

Obecnie trwa dochodzenie, które ma na celu wyjaśnienie przyczyny pożaru

„Załogi z Botley, Bishop’s Waltham, Hightown, Fareham, Eastleigh, Wickham, St Mary’s, Droxford, Cosham i Hamble brały udział w początkowej fazie pożaru.

Inżynierowie odcięli dostawy prądu i gazu do obiektu, ponieważ strażacy do gaszenia płomieni używali zwijaczy węży i ​​dysz.

„Potwierdzono, że dach został zniszczony, a parter doznał znacznych uszkodzeń spowodowanych przez wodę

„Oczekujemy, że nasze załogi będą w jakiejś formie obecne na terenie posiadłości Curdridge przez większą część dnia. Dziś rano dołączą do nich funkcjonariusze dochodzeniowo-śledczy, którzy będą pracować nad ustaleniem przyczyny pożaru.

Źródło

Previous articleSuper Bowl zawiera nieparzystą liczbę linków do ulubionego numeru 13 Taylor Swift
Next articleZakręć kołem i zobacz Ryana Seacresta i Aubrey Paige Twin na NYFW