MILWAUKEE – 10-letni chłopiec, który w zeszłym tygodniu zastrzelił swoją 44-letnią matkę w Milwaukee, zostaje oskarżony o zabójstwo pierwszego stopnia w wieku dorosłym.

Ze skargi wynika, że ​​chłopiec był rzekomo wściekły na mamę za to, że obudziła go wcześnie i nie pozwoliła mu zjeść czegoś na Amazonie.

POWIĄZANE: 10-latek strzela i zabija kobietę w pobliżu 87. ulicy i Hemlock

Do śmiertelnej strzelaniny doszło w pobliżu 87th i Hemlock, około godziny 7:00 w poniedziałek, 21 listopada. Policja początkowo podała, że ​​chłopiec bawił się pistoletem, gdy ten wystrzelił, uderzając matkę. Kobieta, zidentyfikowana jako Quiana Mann, została postrzelona w głowę i zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Zgodnie ze skargą, podczas pierwszego przesłuchania chłopca powiedział, że kręcił pistolet wokół palca, a on „przypadkowo wypalił”. Po zabiciu mamy chłopiec obudził siostrę, która następnie znalazła ich martwą i zadzwoniła pod numer 911.

TMJ4

Dom chłopca i matki.

Ze względu na swój wiek chłopcu pozwolono pozostać z rodziną. Jednak następnego dnia rodzina skontaktowała się z policją w Milwaukee z „poważnymi obawami”.

Ze skargi wynika, że ​​26-letnia siostra chłopca powiedziała detektywom, że przez całe życie miał „problemy z wściekłością” i „rozmawiał z nim pięć różnych wyimaginowanych osób”.

Ze skargi wynika, że ​​terapeuta postawił chłopcu „diagnozę dotyczącą”, a matka umieściła w domu kamery, aby go obserwować. Dwa tygodnie przed morderstwem kobiety „ktoś odłączył te kamery”.

Siostra powiedziała także detektywom, że dowiedziała się, że następnego ranka po śmierci matki chłopiec zalogował się na konto jej matki w serwisie Amazon i zamówił zestaw słuchawkowy Oculus Virtual Reality.

W skardze napisano, że członek rodziny twierdził również, że chłopiec chwytał szczeniaka za ogon i „huśtał nim, aż zaczął jęczeć i wyć z bólu”. Do zdarzenia doszło, gdy chłopiec miał rzekomo cztery lata.

Ciotka powiedziała detektywom, że chłopiec nigdy nie płakał ani nie okazywał skruchy po śmierci matki. W skardze zarzuca się, że 10-latek powiedział ciotce, że „właściwie celuje z pistoletu w swoją matkę”. Dzień po śmierci matki ciotka powiedziała, że ​​przeprasza za zabicie mamy, a następnie zapytała, czy dotarła jego paczka z Amazona.

Projekt bez tytułu (31).png

TMJ4

Dom chłopca i matki.

W drugiej rozmowie z detektywami chłopiec rzekomo przyznał, że odzyskał broń, ponieważ był na nią zły za to, że obudziła go wcześnie i nie pozwoliła mu kupić czegoś na Amazonie. Powiedział detektywom, że jego mama szła przed nim, gdy próbował strzelić w ścianę, aby ją „przestraszyć”. W skardze podano także, że przyznał się, że poprzedniego wieczoru kupił matce klucze do skrzynki na broń.

Sąsiedzi opisali tę rodzinę jako przeciętną. Steve Frisch mieszka w pobliżu 87. i Hemlock od ponad dwudziestu lat. W zeszłym tygodniu jego spokojna okolica została wstrząśnięta, gdy policja aresztowała 10-latka.

„Nadal jestem zaskoczony, kiedy w okolicy dochodzi do strzelaniny, zazwyczaj jest to spokojna okolica” – powiedział Frisch. „(Rodzina) właśnie zapytała mnie, jak się czuję i takie tam”.

W środę rano TMJ4 News zapytał burmistrza Milwaukee Cavaliera Johnsona o zarzuty postawione 10-latkowi.

„Za każdym razem, gdy w mieście dochodzi do przestępstwa, niezależnie od tego, czy popełnia je 10-latek, czy ktoś znacznie starszy, jest to niepokojące” – powiedział burmistrz Johnson. „Nie chcę, żeby ludziom stała się krzywda. Jeśli chodzi o tę sprawę, dopiero się o niej uczę. Dziś rano poznałem szczegóły”.

10-latkowi postawiono zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci pierwszego stopnia. Jeśli zostanie skazany, grozi mu maksymalnie 60 lat więzienia.

W piątek miał swoją pierwszą rozprawę w sądzie i wyznaczono kaucję pieniężną w wysokości 50 000 dolarów. Stanie się przed sądem na rozprawie statusowej 7 grudnia.

TMJ4 News postanawia na razie nie podawać nazwiska podejrzanego ze względu na jego wiek. Przeczytaj naszą politykę dotyczącą dalszych działań tutaj. W stanie Wisconsin możesz zostać oskarżony jak osoba dorosła, jeśli masz ukończone 17 lat. Oskarżanie kogoś młodszego niż 17 lat jest rzadkie, a 10-letnie praktycznie niespotykane.

Zgłoś literówkę lub błąd // Prześlij wskazówkę dotyczącą wiadomościŹródło

Previous articleNick Wright mówi, że po niedzieli ludzie zmienią zdanie na temat jednej drużyny NFL
Next articleSpinoff „Dobrego lekarza” „Dobry prawnik” anulowany w ABC

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here