Złoty kawaler gwiazda Gerry’ego Turnera był „podekscytowany” możliwością zamknięcia sprawy Wiara Martina po jej szokującej eliminacji.

„Faith i ja wiedzieliśmy, że nasze rozstanie w rezydencji nie oznaczało zakończenia dla żadnego z nas” – powiedział 72-letni Gerry Sherri Pasterz NA Sherri podczas wywiadu, który zostanie wyemitowany w piątek, 10 listopada. „Ona ma naprawdę dobre serce. Jest ciepła, kochająca. Podczas uścisku wciąż powiedzieliśmy sobie, że się kochamy i tak właśnie jest.

Gerry podjął emocjonalną decyzję w odcinku z czwartku, 9 listopada, kiedy odesłał do domu 60-letnią Faith po randce w rodzinnym mieście. Eliminacja była szczególnie szokująca dla widzów, ponieważ tydzień wcześniej Gerry i Faith oświadczyli sobie miłość. (Leslie Fhima I Teresa Nist to dwaj ostatni zawodnicy Gerry’ego.)

„Tak bardzo się starać, a potem nic nie wychodzi, jest po prostu druzgocące” – powiedziała Faith w konfesjonale po eliminacjach, powstrzymując łzy. Gerry powiedział Faith, że poznanie jej przed pożegnaniem było „radością”.

„W tej chwili jestem odrętwiały. Minie trochę czasu, zanim się o tym przekonam. Jeśli kiedykolwiek to zrozumiem – powiedziała Faith. „Czuję, że połączyliśmy się na takim poziomie, że byłam gotowa poślubić tego gościa. Chciałem dla siebie o wiele więcej. Tak chciałem? dużo więcej dla moich dzieci. … Może po prostu mi to nie wchodzi w grę.”

Gerry podczas wywiadu zastanawiał się nad trudną eliminacją Termin w czwartek.

Wiara i Gerry Turner Disneya/Johna Fleenora

„Wiedziałem w głowie, co chcę zrobić, ale to nie ułatwiało wykonania tej decyzji” – wyjaśnił. „To, co widziałeś na mojej twarzy i moim zachowaniu, w żadnym wypadku nie było niezdecydowaniem. Chodziło o niemożność znalezienia sposobu, aby przekazać komuś tę wiadomość jak najmniej boleśnie”.

Faith ze swojej strony została doprowadzona do gorącego miejsca podczas Kobiety mówią wszystko część czwartkowej Złoty kawaler odcinek, w którym zareagowała na „rozdzierającą wnętrzności” eliminację i po raz pierwszy ponownie spotkała się z Gerrym. Podczas gdy oboje byli wzruszeni, Faith podziękowała Gerry’emu za pokazanie jej, że jest w stanie ponownie znaleźć miłość.

Złoty kawaler Gerry Turner Zamknięcie z wiarą po emocjonalnej eliminacji

Wiara i Gerry Turner Disneya/Johna Fleenora

Podczas wywiadu w Deadline Gerry wyjaśnił, że ważne było, aby on i Faith ponownie się spotkali, aby „zamknąć sprawę”.

„Wyrażaliśmy sobie uczucia. A zakończenie tego związku tak nagle jest naprawdę trudne. Jestem pewien, że było to dla niej trudniejsze niż dla mnie i naprawdę było mi z tym ciężko. Więc mogliśmy się przytulać przez długi czas” – powiedział publikacji. „Płakaliśmy razem. Ale mam wrażenie, że oboje dotarliśmy do punktu, w którym wszystko było w porządku. Kiedy schodziła ze sceny, aby wyjść, zwróciłem jej uwagę. To jedno z tych wspomnień, które prawdopodobnie zatrzymam ze sobą na zawsze. Poprosiłem o jeszcze jeden uścisk i znowu przytulaliśmy się przez długi czas.

Nasze najbardziej godne łez momenty Gerry’ego Turnersa „Złoty sezon kawalerski”.

Powiązany: Nasze najlepsze momenty godne łez z pierwszego sezonu „Złotego kawalera”.

Debiutancki sezon Złotego Kawalera wywołał w Bachelor Nation wszystkie emocje, w tym ulgę, że Gerry Turner znajdzie miłość. Fani obserwowali, jak główny bohater Gerry rozpoczyna swoją podróż w poszukiwaniu miłości po stracie, kiedy premiera serialu miała miejsce we wrześniu 2023 r. Zaczął od opowiedzenia o swoim 43-letnim małżeństwie ze zmarłą […]

Według Faith mieli też słodką chwilę poza sceną, której nie uchwyciła kamera.

„Kiedy wychodziłam, przyprowadził mnie z powrotem, żeby jeszcze raz mnie przytulić. To są prywatne sprawy, ale mają ogromne znaczenie. To po prostu prawdziwy, pełen uczuć facet” – powiedziała Przepych w czwartek. „I to właśnie w nim pokochałam od pierwszego dnia. Dał mi tak wiele prezentów i skarbów, które zawsze będę cenić, więc naprawdę czuję, że wyjeżdżam z o wiele większymi rzeczami, niż przyszedłem”.

The Złoty kawaler emitowany w czwartki ABC o 20:00 czasu wschodniego.

Źródło

Previous articleZabijanie dzieci w Gazie „robi Hamas” – Elon Musk
Next articleLionel Messi zdobywa bramkę dla Paris Saint-Germain w pierwszym meczu po zwycięstwie w Pucharze Świata

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here