Pomiędzy „Dawn of the Dead”, „Watchmen” i „Justice League” można by pomyśleć, że Zack Snyder naprawdę uwielbia łączyć grupy postaci. Ale w niedawnym Film totalny w wywiadzie przyznał, że to bardziej relacja miłość-nienawiść. „Nie jestem wielkim fanem filmów zespołowych, a mimo to robię to za każdym razem!” – ubolewał reżyser. „Coś jest ze mną nie tak i myślę sobie: «Muszę zebrać zespół i namówić ich, żeby coś zrobili!» Mówię sobie: „Do cholery. Dlaczego? Za każdym cholernym razem muszę zebrać zespół”.

I rzeczywiście, „Dziecko ognia” to film o budowaniu zespołu, który zakończy się (prawdopodobnie) skopaniem tyłków przez całą drużynę w drugiej połowie historii, „The Scargiver”. Obydwa filmy zostały nakręcone równolegle i ich premiera nastąpi w odstępie kilku miesięcy. Współscenarzysta Kurt Johnstad powiedział Total Film, że chociaż dwuczęściowa struktura rzeczywiście wynikała z problemu, że scenariusz był po prostu zbyt długi („W pewnym momencie„ jeden film ” liczył ponad 200 stron!”), To nie jest prawda. po prostu naprawdę długa przerwa jak na jeden bardzo długi film.

„Zdecydowano, że historia zostanie podzielona na dwa filmy, aby zachować kluczowe szczegóły dotyczące postaci i mitologii, ale nikt nie chciał, aby wyglądało to jak jeden film z łomem w środku” – powiedział Johnstad. Jego współautor Shay Hatten poparł to, mówiąc: „Pracowaliśmy nad ich podziałem, aby mieć pewność, że każdy czuł się jak w swoim własnym doświadczeniu. Jest to więc jedna makrohistoria, ale obie mają swój własny charakter”.

Fani science-fiction mogą sami ocenić, kiedy „Rebel Moon – Część pierwsza: A Child of Fire” pojawi się w serwisie Netflix 22 grudnia 2023 r., a następnie „Rebel Moon – Część druga: The Scargiver” 19 kwietnia 2024 r.

Źródło

Previous article„Metafora życia”: burzliwy romans Bollywood z indyjskim krykietem
Next articleDeshaun Watson doznał kontuzji w wygranym meczu z Ravens

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here