Kevin Federline powiedział ITV w wywiadzie z sierpnia 2022 r., że Sean i Jayden zdecydowali się nie być na ślubie swojej mamy i „zdecydowali, że w tej chwili się z nią nie widują” ani nie widzieli jej przez „kilka miesięcy”.

Była Britney powiedziała, że ​​chłopcy zdystansowali się od niej częściowo ze względu na jej zdjęcia NSFW, które publikowała na Instagramie. „Próbuję im wyjaśnić: «Słuchajcie, może to po prostu inny sposób, w jaki ona próbuje wyrazić siebie»” – powiedział Kevin. „Ale to nie umniejsza faktu, co to z nimi robi. To trudne”.

Britney odpowiedziała po opublikowaniu fragmentów nieemitowanego wówczas wywiadu. „Zasmuca mnie wiadomość, że mój były mąż zdecydował się omówić relacje między mną a moimi dziećmi” – napisała. 6 sierpnia. „Jak wszyscy wiemy, wychowywanie nastoletnich chłopców nigdy nie jest dla nikogo łatwe”.

Następnego dnia Sam stanął w obronie Britney, nazywając Kevina „ojcem, który niewiele pracował od ponad 15 lat”, którego „pociąg z sosami wkrótce się skończy”, gdy nie będzie już otrzymywał alimentów od swojej byłej żony. W odpowiedzi wieloletni prawnik Kevina Marka Vincenta Kaplana powiedział TMZ: „Sam naprawdę nie zna Kevina. Nie wie, co dzieje się w domu Kevina”.

Po tym, jak Kevin opublikował stare filmy, na których widać 12-letniego wówczas Seana i 11-letniego Jaydena kłócących się z matką (które później zostały usunięte), prawnik Britney ostro zareagował, nazywając to posunięcie „okrutnym, bez sensu”. rzeczy.”

„Britney wiernie wspierała swoje dzieci i bardzo je kocha” – powiedziała prawniczka E! Wiadomość w oświadczeniu z 11 sierpnia 2022 r. „Bez względu na to, czy zdaje sobie z tego sprawę, czy nie, pan Federline nie tylko naruszył prywatność i godność matki swoich dzieci, ale podkopał własne dzieci, których prywatność powinien chronić”.

Źródło

Previous articleSurrealistyczne fasady amerykańskich klubów ze striptizem
Next articleWikingowie podjęli decyzję w sprawie statusu Justina Jeffersona wobec świętych

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here