Beyonce Kevina Mazura/WireImage

Gotowy na rundę drugą? Ponieważ druga część Beyonce‘S renesans jest w drodze.

11 lutego podczas Super Bowl LVIII ikona muzyki rzuciła bombę, ogłaszając swój nowy album, Akt renesansu II, po tym jak zapowiedział nową muzykę w reklamie Verizon. W wielkim spocie marki Beyoncé próbowała „włamać się do Internetu” za pomocą serii coraz bardziej absurdalnych akrobacji.

“OK. Są gotowi. Porzuć nową muzykę” – powiedziała Beyoncé w końcowych sekundach reklamy. To nie był żart, ponieważ po emisji reklamy w serwisach streamingowych pojawiły się dwie nowe piosenki: „Texas Hold ‘Em” i „16 Carriages”. Utwory potwierdziły także od dawna skrywane marzenie fanów, że Bey wyjechała na wieś.

Aby dosłownie przekazać wiadomość, Beyoncé udostępniła także na Instagramie wideo, któremu składa hołd Wima WendersaFilm z 1984 roku Paryż, Teksas. Na klipie siedzi za kierownicą żółtej taksówki, jadąc polną drogą w wiejskiej części stanu Lone Star. Samochód mija tłum mieszkańców oglądających nowy billboard reklamujący „Texas Hold ‘Em”, na którym Beyoncé ma na sobie różową bieliznę, kowbojski kapelusz, parę butów i uśmiech.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co jeszcze warto wiedzieć o jej nowym albumie:

Jakie znaczenie kryje się za tytułem „Akt II”?

Kiedy Beyoncé ogłosiła renesans w 2022 roku wyjaśniła, że ​​jej siódmy album jest pierwszą odsłoną „trzyaktowego projektu” nagrywanego na przestrzeni trzech lat w czasie pandemii koronawirusa. Beyoncé stwierdziła, że ​​znalazła się w „czasie spokoju” i stwierdziła, że ​​ogólnoświatowe blokady to „czas… bycia najbardziej kreatywnym”.

Czy Beyoncé naprawdę wydaje album country?

Natomiast pierwszy renesans album sławnej muzyki house, Akt renesansu II według pierwszych dwóch singli będzie to country.
Według napisów końcowych dwóch pierwszych singli, Beyoncé współpracowała z wybitnymi artystami z czarnego country Rhiannon Giddens I Roberta Randolpha. Giddens, który głośno mówił o korzeniach banjo w kulturze Czarnych, gra na banjo i altówce w „Texas Hold ‘Em”, a Randolph gra na stalowej gitarze w „16 Carriages”.

Niektórzy fani to podejrzewają Akt III skupi się na muzyce rockowej. „Odzyskiwanie gatunków, które rozpoczęły się od kultury czarnej” wysłane jednego użytkownika przez X po Akt IIogłoszenie.

Fani Beyoncé podejrzewali, że jej strój na rozdaniu nagród Grammy 2024 był wskazówką do jej kolejnego albumu. Na wydarzenie, które odbyło się 4 lutego, przyszła ubrana w strój w stylu zachodnim marki Louis Vuitton, w tym kremowy kowbojski kapelusz.

Wszystko, co warto wiedzieć o Beyonce Act II Jay-Z

Beyoncé i Jay-Z Kevina Mazura/Getty Images

Kiedy zostanie wydany „Act II” Beyoncé?

Akt II ukaże się w piątek, 29 marca.

Jakie piosenki znajdują się w „Akcie II”?

Do tej pory Beyoncé wydała dwa single: „Texas Hold ‘Em” i „16 Carriages”.

Czy będą jakieś funkcje w „Akcie II”?

renesansw pierwszym akcie wystąpili m.in Grace Jones, Tems I Belka. (Kendricka Lamara później wskoczył na remiks „America Has a Problem”, podczas gdy Madonna dołączył do remiksu „Break My Soul.”).

Beyoncé prawdopodobnie umieści na swoim koncie więcej gwiazd Black Country Akt IIa niektórzy słuchacze mieli nadzieję na pojawienie się Lindę Martell. Martell jest pierwszą czarnoskórą artystką country, która odniosła sukces komercyjny, i pierwszą czarnoskórą kobietą, która zagrała w Grand Ole Opry.

Inni fani trzymają kciuki za występ z The Chicks, który dołączył do Beyoncé podczas występu Lemoniada utwór „Daddy Lessons” na rozdaniu nagród CMA w 2016 r.

Ewolucja stylu Beyonce

Powiązany: Niesamowita ewolucja mody Beyonce: od Destiny’s Child do dnia dzisiejszego

Beyoncé zawsze była w „formacji” – zwłaszcza jeśli chodzi o modę. Twórca hitu nigdy nie przepuszcza okazji, aby wyrazić swój styl – na czerwonym dywanie i poza nim. Niektóre z jej wyróżniających się kreacji pochodziły z gali Met, a konkretnie z wieczoru w 2015 r., którego motywem przewodnim było „Chiny: po drugiej stronie lustra”. Beyoncé […]

Czy otrzymamy część 2 „Telefonu”?

Niektórzy fani zastanawiają się, czy Beyoncé Akt II ogłoszenie również potajemnie zasugerowało, że ona i Lady Gaga pracują nad kontynuacją teledysku z 2010 roku „Telephone”.

Podczas występu na Super Bowl Gaga miała na sobie koszulkę z numerem 16, który najwyraźniej zbiegał się z piosenką Beyonce „16 Carriages”. Gaga opublikowała zdjęcie ze swojego miejsca, trzymając dwa palce przed kamerą. „Chodźmy, kurwa, już– podpisała post, co według niektórych obserwatorów jest nawiązaniem do kontynuacji jej współpracy z Queen Bey.

W oryginalnym teledysku „Telephone” Gaga została zarezerwowana 11 lutego, tego samego dnia co Super Bowl LVIII i gala Akt II ogłoszenie. Film kończy się, gdy Gaga i Beyoncé jadą przez pustynię, a na końcu pojawiają się słowa „Ciąg dalszy nastąpi…”. Na początku jej Akt II zwiastun, Beyoncé również jedzie przez pustynię.Źródło

Previous articleŚrednia kapitalizacja & spadek małych spółek zwiększa zmienność, obawy dotyczące wezwań do uzupełnienia depozytu
Next articleSzerszy obraz konfrontacji Travisa Kelce-Andy’ego Reida