Michael Che i Colin Jost wrócili do biurka „Weekendowa aktualizacja”. Sobotnia noc na żywo żartując ze świata polityki i popkultury.

Segment rozpoczął się od tego, że duet naśmiewał się z debaty Republikanów, która odbyła się w ten weekend, a która była emitowana w telewizji NBC. Jost przypomniał słuchaczom kandydatowi na prezydenta Vivekowi Ramaswamy’emu, że „GOP stała się partią przegranych”.

„Co dziwne, NBC reklamowała debatę także jako partia przegranych” – zażartował Jost.

Następnie Jost wspomniał moment, w którym Ramaswamy wspomniał o córce Nikki Haley, na co ta powiedziała: „Nie zabieraj głosu mojej córce”.

Następnie komik zażartował, mówiąc, że Haley zacytowała „bezpośrednio japońskie napisy uderzenia Willa Smitha”.

Następnym krokiem było uderzenie Joe Bidena po tym, jak sondaże wykazały prowadzenie Donalda Trumpa, a eksperci nazwali kampanię prezydencką Bidena „pożarem pięciu alarmów”. Następnie Jost zażartował: „Co jest przerażające dla Bidena, ponieważ w pożarze trzeba używać gwiazd”, przypominając wszystkim, gdy Biden potknął się wchodząc po schodach.

POWIĄZANE: Cold Open w „Saturday Night Live” Donald Trump krytykuje swoich rywali biorących udział w debacie „Kids Table”, którą pominął: „Jakie to urocze”

Che przypomniał sobie, że Trump składał pod przysięgą „w procesie o oszustwo cywilne”, dodając: „Więc technicznie rzecz biorąc, nigdy nie został zaprzysiężony, ponieważ Biblia ciągle płonęła”.

W tym tygodniu Jared Leto był w wiadomościach, kiedy wspiął się na Empire State Building, aby promować swój zespół 30 Seconds to Mars.

„Promocja działa w ten sposób, że jeśli kupimy wystarczającą liczbę albumów, on podskoczy” – zażartował Jost.

Źródło

Previous articleNelly Cheboi, która tworzy laboratoria komputerowe dla kenijskich uczniów, została Bohaterką Roku CNN
Next articleObrońca Broncos żartuje na temat zawieszenia Jima Harbaugha

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here