Pomimo plotek, że Travisa Kelce’a planował wziąć udział w Taylora Swifta koncert w tygodniu pożegnalnym Chiefs, wygląda na to, że teraz skupia się głównie na piłce nożnej i poprawie formy.

W tym tygodniu drużyna Kansas City Chiefs żegna się, ale końcówka meczu koncentruje się na „przyszłości”, co oznacza przyszłotygodniowy mecz z Philadelphia Eagles, a nie na ciągłych spacerach.

Travis Kelce skupia się na przyszłości

MEGA

Czy w planach jest „Bad Blood” Travisa Kelce’a i Taylor Swift? Gwiazda popu chodzi na mecze Chiefs, aby kibicować swojemu chłopakowi, Travisowi Kelce, na różnych stadionach w całych Stanach Zjednoczonych, ale wygląda na to, że Travis Kelce nie będzie jeszcze kibicował swojej dziewczynie na jej koncercie.

W swoim podcaście, który prowadzi wraz ze swoim bratem, zawodnikiem Eagles Jasonem Kelce, Travis powiedział, że musi skupić się na przyszłotygodniowym meczu, w którym jego drużyna zmierzy się z drużyną jego brata – rewanżem zeszłorocznego Super Bowl.

Ponieważ Chiefs dążą do play-offów, Travis Kelce mówi, że musi pozostać skupiony i skupić się na piłce nożnej, a nie wychodzić z domu… ​​pozornie dając do zrozumienia, że ​​mimo wszystko nie będzie obecny na koncercie Taylor Swift.

Chociaż nie powiedział konkretnie, że nie będzie obecny na koncercie Taylor Swift (jak sugerowały wcześniejsze doniesienia), Travis powiedział: „[I] nigdy nie lubię planować rzeczy” podczas tygodni do widzenia. „Po prostu nie wiesz, jak zdrowy będziesz i jak się będziesz czuć, niezależnie od tego, czy wygrywasz, czy przegrywasz” – kontynuował.

Taylor Swift i Travis Kelce na afterparty SNL w Nowym Jorku
MEGA

Związane z: Travis Kelce zabiera Taylor Swift na romantyczną randkę w ekskluzywnej restauracji Steakhouse

Travis wyjaśnił, że jego jedynym celem jest „uzyskanie jak największej sprawności fizycznej przed prawdopodobnie najważniejszym meczem zaplanowanym na mecz” przeciwko Philadelphia Eagles.

„Zdecydowanie myślałem o przyszłości i muszę dobrze przygotować to ciało” – powiedział 34-latek. „Nie mam zamiaru wychodzić i być poza domem, jeśli przegramy” – odnosząc się do „szczęśliwego” bilansu jego zespołu w tym sezonie wynoszącego 7:2.

Komentarze Travisa Kelce’a pojawiają się po nim rzekomo planował odwiedzić Swifta za granicą podczas argentyńskiej części jej trasy koncertowej, która rozpoczyna się 9 listopada – podczas jego pożegnalnego tygodnia z piłką nożną.

Czy Taylor Swift i Travis Kelce nadal są silni?

Taylor Swift i Brittany Mahomes dzielą się tajemniczym uściskiem dłoni podczas meczu Chief Game
MEGA

Chociaż Kelce najwyraźniej nie planuje wyjeżdżać za granicę, aby zobaczyć koncert Swifta, Swifties nie muszą się martwić, ponieważ wokalistę „Love Story” właśnie widziano, jak spędzał czas i popijał szampana z Brittany Mahomes – żoną rozgrywającego Kansas City Chiefs Patricka Mahomesa .

Zobacz urocze zdjęcia Brittany Mahomes i Taylor Swift tutaj.

Patrick i Travis są bardzo bliskimi przyjaciółmi, ponieważ są nie tylko członkami drużyny, ale Travis był drużbą na ślubie Patricka i Brittany. Jest bardzo mało prawdopodobne, że Taylor Swift spotykałaby się z Brittany Mahomes, gdyby Travis i Taylor nie byli w dobrych stosunkach. Wygląda na to, że Travis skupia się teraz na piłce nożnej, za co fani powinni go winić.

Travisa i Taylora widziano, jak trzymali się za ręce przy różnych okazjach i byli na wielu randkach, ale oczywiście nie mogą być razem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ponieważ oboje mają swoje indywidualne życie.

Źródło

Previous articleNowo wybrany wódz wioski zginął w wypadku drogowym w Tacloban
Next articlePVL: Cignal wydłuża serię do czterech meczów, pokonując borykającego się z problemem Petro Gazza

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here