Obrazy Getty’ego (2)

Taylora Swifta kibicował Travisa Kelce’a tygodniami, ale kiedy ją przyprowadziła, role się odwróciły Wycieczka Ery do Argentyny w sobotę, 11 listopada.

Według doniesień, 34-letni członek drużyny Kansas City Chiefs kibicował 33-letniej piosenkarce z namiotu VIP podczas jej występu na Estadio River Plate w Buenos Aires. kilku koncertowiczów NA Media społecznościowe. Kelce pojawiła się obok ojca Taylora, Scotta Swiftakto był noszenie smyczy Chiefsi akt otwarcia Sabrina Carpenter później dołączył do niego w namiocie. Para została przyłapana poprzedniego wieczoru na randce w mieście.

Chociaż Kelce był już wcześniej na lipcowym koncercie Swift w Kansas City, po raz pierwszy od czasu, gdy para zaczęła się spotykać, znalazł się w tłumie na jednym z przystanków jej trasy koncertowej.

Na początku tygodnia Kelce zasugerował, że pojedzie spotkać się ze Swift podczas południowoamerykańskiej części jej trasy koncertowej. Jego brat, Jasona Kelce’azapytano w środę, 8 listopada, w odcinku podcastu „New Heights”, czy są jakieś wydarzenia, na które Travis „nie mógł się doczekać” w najbliższej przyszłości.

“Nie, nie bardzo. … Mógłbym po prostu powiedzieć „pieprzyć to” i po prostu pójść w jakieś miłe miejsce, nie wiem – zażartował Travis. „Moja skóra robi się naprawdę blada. Muszę jechać w jakieś słoneczne miejsce.

2023 Fundacja Dobro+

Powiązany: Gwiazdy reagują na romans Taylor Swift i Travisa Kelce’a

Wygląda na to, że (prawie) całe Hollywood i NFL potrzebują bransoletek przyjaźni Taylor Swift i Travis Kelce. Odkąd Kelce próbowała spotkać się z Swiftem podczas jednego z jej występów w ramach trasy Eras Tour w lipcu 2023 r., chciał podarować jej bransoletkę przyjaźni ze swoim numerem, ale ona […]

Kiedy Jason chciał wiedzieć, czy Travis zmierza „gdzieś na południe”, Travis odpowiedział: „Bliżej równika”.

Chociaż Travis w ostatnich tygodniach zachowywał się nieśmiało w kwestii swojego związku z Swiftem, początkowo nie chciał się z nią spotkać, gdy w lipcu grała na stadionie Arrowhead. Ujawnił wówczas, że nie może dać jej bransoletki przyjaźni, którą zrobił ze swoim numerem telefonu, ale później zaprosił ją na jeden ze swoich meczów w Kansas City we wrześniu, na co się zgodziła.

Swift wspierała Travisa w czterech meczach, a jego zespół jeszcze nie przegrał z nią na trybunach. Choć opuściła jego ostatni mecz przeciwko Miami Dolphins, który odbył się w niedzielę 5 listopada w Niemczech, przyłapano ją, jak spędzała czas z żonami kilku zawodników Chiefs w Nowym Jorku – w tym Bretania Mahomesktóry jest żonaty z rozgrywającym Patricka Mahomesa – przez weekend.

Gwiazdy, które świetnie się bawiły na trasie koncertowej Taylor Swift Eras Tour Selena Gomez Emma Stone HAIM and More 260 Sabrina Carpenter i Danielle Fishel.

Powiązany: Każda gwiazda, która była na trasie „Eras Tour” Taylor Swift

Kilku znanych przyjaciół i fanów Taylor Swift pojawiło się, aby pożegnać się z długo oczekiwaną trasą koncertową piosenkarki The Eras Tour. Gwiazdy teledysku Swift „Bejeweled” — Este Haim, Danielle Haim, Alana Haim i Laura Dern — znalazły się wśród tysięcy fanów obecnych na wieczorze otwarcia trasy w Glendale w Arizonie […]

„Travis i Taylor to bardzo prawdziwa para, spędzają ze sobą dużo czasu sam na sam i nawiązała się między nimi bardzo prawdziwa więź” – podało źródło Tygodnik „Nas”. ten miesiąc. „Mają bardzo szczegółowe plany dotyczące tego, jak pozostać razem, podczas gdy ona jest w trasie, a on ma mecze”.

Travis mógł pojechać do Argentyny, ponieważ Chiefs mają tydzień pożegnalny, co daje mu czas wolny od treningów i gry. Ich następny mecz rozegrają 20 listopada z Philadelphia Eagles (zespołem jego brata Jasona).

Tymczasem Swift zagra jeszcze dwa koncerty w Argentynie w piątek 10 listopada i sobotę 11 listopada. Następnie uda się do Brazylii na sześć koncertów, kończąc swoją ostatnią trasę koncertową w tym roku 26 listopada. Wycieczka Ery zostaną wznowione później w Tokio w lutym 2024 r.Źródło

Previous articleBohaterowie CNN: dzielenie się światłem reflektorów
Next articleW hrabstwie Fulton w stanie Georgia kierownictwo więzienia rezygnuje po śmierci więźnia i oskarżeniach o niehigieniczne warunki

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here