Wygląda na to, że romans może powrócić Irina shayk zauważono, jak wchodziło Tom Bradybudynek mieszkalny.

To następuje zaledwie kilka tygodni później Wybuch poinformowało, że para odwołała swój związek.

Czy Tom Brady i Irina Shayk wrócą do siebie?

MEGA

Supermodelkę widziano, jak wchodziła do nowojorskiego kompleksu Brady’ego, gdy założyła całkowicie czarny, skórzany strój. Chociaż nie unikała paparazzi, odkąd weszła przez frontowe drzwi, nie zabawiała kamer, ponieważ była skupiona gdzie indziej.

Mogła wejść od tyłu, ponieważ budynek ma prywatne wejście z dala od kamer, więc ciekawe, że zdecydowała się iść tą drogą.

Decyzja o przejściu przez drzwi wejściowe jest również bardzo interesująca, biorąc pod uwagę niedawny wywiad Elleprzyznała, że ​​nie mogła znieść uwagi otaczającej jej życie miłosne.

Tom Brady NFL Football 2022: Steelers kontra Buccaneers
MEGA

Przed plotkami o rozstaniu para spotykała się tylko przez krótki czas. Według doniesień, po tym, jak w zeszłym miesiącu sprawy się „skończyły”, postanowili się rozejść. Brady, który w 2022 roku rozstał się ze swoją byłą żoną Gisele Bundchen, był widziany z supermodelką przy kilku różnych okazjach, choć starali się zachować romans w tajemnicy.

W zeszłym miesiącu zaczęły krążyć plotki, że Shayk odnowiła znajomość ze swoim byłym chłopakiem, Bradleyem Cooperem, po tym, jak ukazały się zdjęcia duetu na plaży.

Przeczytaj więcej: Irina Shayk podobno nadal spotyka się z Tomem Bradym po szokujących zdjęciach z PDA ze swoim byłym Bradleyem Cooperem

Rozwód Toma Brady’ego z Gisele Bündchen

Toma Brady’ego i Gisele Bündchen
MEGA

Na początku tego roku Tom Brady i brazylijska modelka Gisele Bündchen ogłosili, że ich drogi się rozchodzą, składając pozew o rozwód.

„W ostatnich dniach moja żona i ja sfinalizowaliśmy rozwód po 13 latach małżeństwa” – ogłosił wówczas Brady w mediach społecznościowych. „Podjęliśmy tę decyzję polubownie i z wdzięcznością za wspólnie spędzony czas. Jesteśmy pobłogosławieni pięknymi i cudownymi dziećmi, które pod każdym względem nadal będą centrum naszego świata.

Dodając: „Będziemy nadal współpracować jako rodzice, aby zawsze zapewnić im miłość i uwagę, na jaką zasługują”.

Zobacz zdjęcia Iriny Shayk odwiedzającej kompleks apartamentów Toma Brady’ego Tutaj.

Związane z: AI Tom Brady to „odraza”, nazywa Gisele Bündchen „10” pomimo rozwodu

Tom Brady i Gisele Bundchen złożą pozew o rozwód po 13 latach małżeństwa
MEGA

Spekulacje, że obaj znaleźli się na trudnym terenie, rozpoczęły się, gdy Tom Brady niespodziewanie w sierpniu 2022 roku zrobił 11-dniową przerwę w obozie treningowym z „powodów osobistych”. Po tym, jak Brady wrócił na obóz przygotowawczy po 11-dniowej nieobecności, wydał oświadczenie, w którym stwierdził: „Każdy ma inne sytuacje, z którymi musi sobie poradzić i wszyscy mamy wyjątkowe wyzwania w naszym życiu. Mam 45 lat, stary.

Najprawdopodobniej po prostu starał się uniknąć spekulacji prasy na temat jego małżeństwa, gdy przechodził przez ten trudny okres w swoim życiu.

„Podjęliśmy decyzję o zakończeniu małżeństwa po głębokim namyśle” – dodał kilka miesięcy później, ogłaszając rozwód. „Jest to oczywiście bolesne i trudne, podobnie jak wiele osób na całym świecie, które codziennie przechodzą przez to samo. Jednakże życzymy sobie nawzajem wszystkiego najlepszego, gdy będziemy kontynuować nowe rozdziały w naszym życiu, które jeszcze nie zostały napisane” – podsumował.

Źródło

Previous articlePagasa spodziewa się ładnej pogody w ciągu najbliższych 2 dni
Next articleDominacja w stadzie napastników: spojrzenie wstecz na Johna Sattlera i jego załogę kardynała i Myrtle w latach 60. i 70.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here