Timothée Chalamet po raz kolejny odegrał rolę gospodarza Sobotnia noc na żywo po raz drugi i w swoim monologu potwierdził zakończenie strajku SAG-AFTRA.

„Pod wieloma względami czuję się, jakby to był mój pierwszy raz [hosting] ponieważ ostatni raz był podczas Covid-19 i to było po prostu dziwne” – powiedział Chalament. „Przez cały tydzień nosiłem maskę. Nie sądzę, że Lorne Michaels wiedział, kim jestem; ciągle nazywał mnie Winoną.

Chalament kontynuował: „Ale czuję się szczęśliwy, że mogę być gospodarzem po zakończeniu strajku SAG, ponieważ jeszcze dwa dni temu — a wiem, że wszyscy o tym myśleliśmy — aktorzy nie mogli rozmawiać o swoich filmach”.

The Wydma Gwiazda powiedziała, że ​​był w stanie opowiedzieć jedynie o reklamie, w której wystąpił, wyreżyserowanej przez Martina Scorsese.

– Powiem ci – dodał. „Kiedy dostajesz telefon z informacją, że Martin Scorsese chce cię wyreżyserować, pierwszą rzeczą, o której myślisz, jest: «Człowieku, naprawdę mam nadzieję, że to reklama perfum.»”

Kontynuując swój monolog, Chalamet zaczął przekształcać się w Willy’ego Wonka i zaczął śpiewać oraz „bezwstydnie autopromotować” to Wonka w kinach od 15 grudnia.

Chalamet pozdrowił Hugh Granta, który w filmie gra Oompa Loompę Charlie i fabryka czekolady prequel. Aktor wspomniał także o Scorsese Zabójcy Kwiatowego Księżyca oraz kontynuacja Dune, w której występuje.

„Po spędzeniu 118 dni na myśleniu o sztucznej inteligencji, przebywanie wśród prawdziwych ludzi jest niezwykle odświeżające” – kontynuował, wchodząc do publiczności.

Kontynuował: „Dzięki nowej umowie SAG programy telewizyjne nie mogą po prostu wykorzystywać sztucznej inteligencji do sprawiania wrażenia, że ​​tłum jest większy, niż jest w rzeczywistości. Czy to nie w porządku, ludzie na trybunach?”

Osoby CGI są następnie pokazywane jako SNL członkowie publiczności.

Obejrzyj monolog Chalameta w zamieszczonym powyżej filmie.

Źródło

Previous articleJake Sullivan mówi CBS, że Biały Dom chce wznowić stosunki wojskowe z Chinami
Next articleUSA chcą, aby Izrael wyjaśnił komentarze Netanjahu – media

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here