Cztery dni po zakończeniu strajku SAG-AFTRA Netflix rozwinął niebieski dywan z okazji pierwszej po strajku hollywoodzkiej premiery dużej produkcji studyjnej z udziałem talentów – 6. sezonu brytyjskiego dramatu królewskiego streamera Korona.

Współdyrektor generalny Netflix, Ted Sarandos, jeden z czterech dyrektorów generalnych studiów, którzy pomagali pośredniczyć w transakcjach zarówno z WGA, jak i SAG-AFTRA, osobiście angażując się w ostatnie etapy negocjacji w sprawie gildii, chłonął to wszystko.

„To ekscytujące” – Sarandos powiedział Deadline o uczestnictwie w pierwszej dużej premierze studyjnej z udziałem aktorów i scenarzystów od ponad sześciu miesięcy. „Nie wychodziłem od miesięcy, więc to także mój pierwszy wieczór poza domem. Wspaniale.”

Sarandos po raz pierwszy publicznie skomentował swoje odczucia w związku z ostatecznym zakończeniem strajku SAG-AFTRA.

„Jestem po prostu podekscytowany powrotem i podekscytowany możliwością powrotu wszystkich” – powiedział.

Dla Sarandos był to pierwszy wolny weekend od jakiegoś czasu, który wraz z dyrektorem generalnym Disneya Bobem Igerem, dyrektorem generalnym Warner Bros. Discovery Davidem Zaslavem i prezesem NBCUniversal Studio Group Donną Langley byli głęboko pochłonięci maratonami negocjacji, które po tygodniach negocjacji doprowadziły do ​​porozumienia. -naprzód.

Czy jest zadowolony z porozumienia i z tego, jak zostało ono ostatecznie ułożone? „Tak, zdecydowanie.”

Kilka godzin po tym, jak SAG-AFTRA i studia osiągnęły wstępne porozumienie, gildia ogłosiła zakończenie strajku, a produkcje filmowe i telewizyjne ścigają się, aby powrócić do kręcenia filmów.

Rada krajowa SAG-AFTRA zatwierdziła w piątek porozumienie większością 86% (nie jednomyślnie) i jest ono obecnie przesyłane członkom do ratyfikacji.

„Mam taką nadzieję” – powiedział Sarandos zapytany, czy jest optymistą co do wyniku. „wszystko jest teraz przed członkami, więc to oni muszą to ratyfikować”.

Sarandos był w swoim żywiole na efektownej premierze, która nastąpiła po miesiącach wydarzeń, w których udział wzięli głównie fani. Studia wykorzystywały te studia do wypuszczania nowych filmów i seriali podczas strajków. (W obsadzie uczestniczyli Elizabeth Debicki, Jonathan Pryce i Khalid Abdala). Przechadzał się po dywanie, ściskał dłonie i z talentem robił zdjęcia wraz z dyrektorem ds. treści Netflix, Belą Bajarią. Zatrzymał się nawet, aby zrobić telefonem zdjęcia niektórych kostiumów z sezonu 6, które były prezentowane na wydarzeniu.Źródło

Previous articleAkcje BEL rosną o 2,18% wraz ze spadkiem Sensexu
Next articleDlaczego Zachód boi się Chin, ale nie USA

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here