Około sześć tygodni po niespodziewanym występie Beyoncé na światowej premierze filmu Taylor Swift: Trasa koncertowa ErasSwift odwdzięczył się, pojawiając się dziś wieczorem na londyńskiej premierze filmu Renesans: film Beyoncé.

Swift nawet wpasowała się w kolorystykę, ubrana w błyszczącą srebrną suknię. To odcień, o który Beyoncé prosiła fanów podczas niektórych tras koncertowych i często pojawiała się na scenie.

Sama Beyoncé była ubrana w srebrną suknię – z dopasowanymi platynowymi włosami – podczas pokazu filmu w Akademii, który odbył się na początku tego tygodnia.

Jednak dziś wieczorem renesans kobieta zdecydowała się na czarny zestaw, choć zachowała platynowe włosy.

Beyonce

To, że Swift pokazała się w wielkiej chwili Beyoncé, ma sens pod wieloma względami. Jest jeszcze aspekt zemsty, ale oba filmy są także dystrybuowane za pośrednictwem AMC. To po prostu dobry interes dla dyrektora generalnego AMC, Adama Arona, jeśli gwiazdy wspierają się nawzajem. (Aron był też na premierze Swift i pokazie Beyonce w Los Angeles.)

AMC ma nadzieję renesans ożywi to, co zwykle jest nudne w kasie – dolny korytarz po Święcie Dziękczynienia/na początku grudnia – czymś, co wygląda jak 30 milionów dolarów być może globalne otwarcie 40 milionów dolarów. Bądź na bieżąco z tym.

Źródło

Previous articleCo najmniej 10 osób zginęło w przydrożnym ataku bombowym w Iraku
Next articlePanthers ubiegają się o weterana CB w drodze zwolnienia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here