Taylora Swifta zapieczętował ją w sobotę, 11 listopada, Wycieczka Ery zestaw z pocałunkiem od Travisa Kelce’a.

33-letni Swift opuścił stadion River Plates, machając do fanów Media społecznościowe nagrania, zanim zauważyła 34-letnią Kelce, czekającą na nią przy czarnym namiocie. Podczas gdy zawodnik Kansas City Chiefs cierpliwie stał z rękami założonymi za plecami, Swift ruszył chodnikiem. Kiedy dotarła do Kelce, Swift zarzuciła mu ramiona na szyję i przyciągnęła go do namiętnego uścisku.

Według materiału X (wcześniej z Twittera) całowali się dalej, aż weszli do zamkniętego namiotu. Podczas gdy Swift miała na sobie granatowe body od Oscara de la Renta, które nosi podczas występów na żywo „Vigilante S-t”, Kelce wyglądała swobodnie w charakterystycznej koszuli „The Maison” J. Logana Home i dopasowanych spodniach.

Kelce oglądała trzygodzinny koncert Swift (jej drugi w Buenos Aires) z namiotu VIP obok taty Taylor, Scotta SwiftaI Wycieczka Ery Akt wstępny Sabrina Carpenter. Dodatkowe nagrania z mediów społecznościowych pokazywały Kelce tańczącą w tłumie i rozmawiającą ze Scottem (71 l.). Tata Taylor nawet w uroczy sposób sfilmował Kelce, która w pewnym momencie przyłączała się do skandowania „Olé Olé Olé” tłumu.

Powiązany: Kalendarium związku Taylor Swift i Travisa Kelce’a

Taylor Swift i Travis Kelce to wszyscy, o których można rozmawiać. Swift i Kelce po raz pierwszy połączyli siły w lipcu 2023 r., kiedy zawodnik Kansas City Chiefs podzielił się informacją, że próbował zaprosić Swift na randkę po wzięciu udziału w jej trasie Eras Tour. „Byłem trochę zawiedziony, że nie udało mi się wręczyć jej jednej z bransoletek I […]

Taylor sprawiła, że ​​występ był także wyjątkowy dla Kelce, z którą jest związana od września. Podczas niej Północy set, zwycięzca nagrody Grammy zamienił tekst na „Karma”. Zamiast śpiewać: „Karma to ten facet na ekranie, który wraca do mnie prosto do domu”, krzyknęła do drużyny NFL z Kelce.

„Karma to gość z Chiefs, który wraca do mnie prosto do domu” – zaśpiewała Taylor w sobotę, per X filmy, dodając chichot. Następnie widziano, jak Kelce się rumieni i trzyma twarz w dłoniach, gdy usłyszał nowe zdanie.

Taylor Swift namiętnie całuje Travisa Kelce’a po wymianie tekstów „Eras Tour” na jego cześć

Taylor Swift i Travis Kelce. Obrazy Gotham/GC

Kilka piosenek później tancerka rezerwowa Taylora Kamerona Saundersa — którego brat, Khalena Saundersa, grał w piłkę nożną dla Chiefs – dodał jajko wielkanocne w swoim tanecznym solo. Gdy 31-letni Kameron zajął centralne miejsce podczas „Bejeweled”, w pantomimie wystrzelił strzałę. (Podczas gdy Taylor wykonuje ten ruch w swojej choreografii „The Archer”, jest to także sposób, w jaki Kelce wchodzi na stadion Arrowhead podczas domowych meczów piłkarskich.)

Za każdym razem, gdy Taylor Swift uczestniczyła w meczu NFL, aby kibicować Travisowi Kelce’owi

Powiązany: Za każdym razem, gdy Taylor Swift uczestniczyła w meczach NFL Travisa Kelce’a

Taylor Swift uwielbiała być dziewczyną na trybunach w trakcie swojego kwitnącego romansu z Travisem Kelcem. Piosenkarka „Anti-Hero” po raz pierwszy pojawiła się na meczu Kansas City Chiefs we wrześniu 2023 r., obserwując, jak z prywatnego apartamentu rodziny Kelce pokonują Chicago Bears. Po kibicowaniu razem z mamą zawodnika, Donną Kelce, ona […]

„Dzisiejsze solo było wyjątkowe. Oda, jeśli chcesz” – napisał Kameron później tego wieczoru na Instagramie Story, dołączając emoji mrugnięcia okiem.

Tygodnik „Nas”. w piątek 10 listopada potwierdził, że w tygodniu pożegnalnym Kelce pojechał do Argentyny. Przybył później tego samego dnia, spotykając się z Taylorem i Scottem na kolacji w restauracji Elena w hotelu Four Seasons Buenos Aires.

Choć sobotni występ był dla Kelce’a pierwszym występem w namiocie VIP, wcześniej udał się on do tzw Wycieczka Ery w lipcu, kiedy sprowadziła program do Kansas City. Oglądał z prywatnej skrzynki i zrobił własnoręcznie bransoletkę przyjaźni ze swoim numerem telefonu, aby się z nią wymienić.

Chociaż był „butthurtem”, że nie spotkają się po koncercie, Kelce w końcu spełnił swoje życzenie. We wrześniu przenieśli swój romans na wyższy poziom, kiedy zobaczyła, jak „wstrząsnął sceną” na stadionie Arrowhead podczas meczu Chiefs przeciwko Chicago Bears.Źródło

Previous articleAkcje spółki-matki Google spadają w obawie, że może stracić udział w rynku wyszukiwania na rzecz rywali wykorzystujących sztuczną inteligencję
Next articleNowe metro w Kopenhadze to coś pięknego

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here