Donna Kelce i Taylor Swift. PATRICK T. FALLON/AFP za pośrednictwem Getty Images

Taylora Swifta świętowano z Travisa Kelce’aw niedzielę, 11 lutego, z rodziną podczas oglądania zwycięstwa Kansas City Chiefs podczas Super Bowl 2024.

34-letnia gwiazda popu została przyłapana, jak trzymała się za rękę z Donną Kelce na boisku Allegiant Stadium w Las Vegas po tym, jak 34-letni Travis i Kansas City Chiefs pokonali San Francisco 49ers po dogrywce. Obaj kibice z podziwem obserwowali, jak drużyna Chiefs została uhonorowana trofeum Lombardi, co oznaczało ich drugie zwycięstwo w Super Bowl w ciągu dwóch lat.

Swift zbliżyła się do rodziny od czasu, gdy zaprzyjaźniła się z 71-letnią Donną podczas jej pierwszego meczu Chiefs we wrześniu 2023 r. W następnym miesiącu Ed powiedział Rozrywka dziś wieczorem że „bez wątpienia” oszczędzi Swiftowi miejsce w Super Bowl, jeśli Chiefs awansują do ostatniego meczu sezonu NFL.

Po miesiącach oczekiwań Swift w końcu spotkała 36-letniego Jasona i 31-letnią Kylie, kiedy w styczniu uczestniczyli w meczu play-off Travisa przeciwko Buffalo Bills w Orchard Park w stanie Nowy Jork. Podczas gdy Kylie namawiała Jasona, aby „zachowywał się jak najlepiej” w obecności Swifta, ten w końcu zdjął koszulę i wskoczył w tłum.

Chwile Taylor Swift z rodziną Kelce

Powiązany: Najlepsze momenty Taylor Swift z rodziną Travisa Kelce’a

Jeśli Taylor Swift i Travis Kelce rzeczywiście są w końcówce, najwyraźniej już przekonała swoich teściów. Zdobywczyni nagrody Grammy i zawodniczka Kansas City Chiefs zaczęli spotykać się latem 2023 r. We wrześniu Swift zaczęła chodzić na mecze Chiefs, po raz pierwszy 1 października 2024 r. siedząc z matką sportowca, Donną Kelce. To samo […]

„To część uroku Jasona Kelce’a. Chcę zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie, to moja najlepsza szansa. Ustaw tę poprzeczkę ładnie i nisko” – powiedział Jason Travisowi podczas styczniowego odcinka podcastu „New Heights”, na co Travis odpowiedział: „Tay powiedziała, że ​​cię absolutnie kocha”.

Swift ponownie połączył siły z Kelces podczas meczu o mistrzostwo AFC przeciwko Baltimore Ravens pod koniec tego miesiąca. Pozowała do zdjęć z rodziną Travisa, celebrowała najważniejsze momenty w grze, przybijając piątkę i ściskając ich, a także dołączyła do nich na boisku, aby pogratulować Travisowi po zwycięstwie Chiefs.

„Miałem szczęście poznać Taylora” – powiedział Jason NFL Network’s Camerona Wolfe’a wcześniej w tym miesiącu. „Ona jest [an] wspaniałą, przyziemną i autentyczną osobą.”

Dodał, że „wspaniale jest widzieć osobowość Swifta”, zwłaszcza gdy „wciąż pozostaje ktoś tego kalibru sławy[s] tak samo uziemieni jak oni.”

Travisa Kelce’a i Taylor Swift

Powiązany: Kalendarium związku Taylor Swift i Travisa Kelce’a

Taylor Swift i Travis Kelce to wszyscy, o których można rozmawiać. Swift i Kelce po raz pierwszy połączyli siły w lipcu 2023 r., kiedy zawodnik Kansas City Chiefs podzielił się informacją, że próbował zaprosić Swift na randkę po wzięciu udziału w jej trasie Eras Tour. „Byłem trochę zawiedziony, że nie udało mi się wręczyć jej jednej z bransoletek I […]

W oddzielnym wywiadzie Jason bronił zamieszania w mediach wokół obecności Swifta na meczach NFL w tym sezonie. „Uwaga jest tam, ponieważ publiczność chce to zobaczyć. Gdyby ludzie nie chcieli tego oglądać, nie pokazywaliby tego, wiem to” – powiedział podczas WCPO 9. „Ona jest światową gwiazdą i obecnie kwintesencją artystki na świecie”.

Jason rozwinął: „[She’s] niezwykle utalentowana i niewiarygodny wzór do naśladowania dla młodych kobiet na całym świecie, więc myślę, że NFL byłoby prawdopodobnie głupotą, gdyby jej nie pokazała i pokazała, że ​​jest wzorem do naśladowania dla wszystkich młodych dziewcząt na świecie”.

Jeśli chodzi o Travisa, jest zachwycony widokiem Swifta tworzącego więź z bliskimi. „Wszyscy wiedzą, jak blisko Travis jest z rodziną” – podało wyłącznie źródło Tygodnik „Nas”. w styczniu. „Dlatego naprawdę ma dla niego znaczenie to, jak płynnie Taylor komponuje się z nimi wszystkimi. … Jest prawie tak, jakby znała jego rodzinę od zawsze i on to w niej uwielbia”.

Źródło

Previous articleUkraiński koszykarz (17 l.) umiera, a inny zostaje poważnie ranny po tym, jak został ugodzony nożem przez młodzież w Niemczech, „ponieważ pochodziła z Ukrainy”
Next articleKim są pierwsi faworyci do wygrania Super Bowl w 2025 roku?