EKSKLUZYWNY: UTA podpisała kontrakt z Tatianą Maslany, zdobywczynią nagrody Emmy, aktorką znaną z pracy przy takich serialach jak Sierota Czarna I She-Hulk: adwokatdo reprezentacji we wszystkich obszarach.

Ostatnio Maslany można było oglądać w roli Jennifer Walters, znanej również jako She-Hulk, w serialu Disney+ skupiającym się na przypadkowym superbohaterze, który zadebiutował w sierpniu 2022 roku. Wcześniej zagrała u boku Matthew Rhysa i Johna Lithgowa w pierwszym sezonie docenionego przez krytyków serialu HBO Perry’ego Masona restart, który zadebiutował w 2020 roku.

Maslany zachwyciła swoją rolą różnorodnych ludzkich klonów w przebojowym serialu BBC America Sierota Czarnazdobywając za tę rolę nagrodę Emmy oraz nominacje do Złotego Globu i nagrody Critics’ Choice Award.

Wśród wcześniejszych filmów można wymienić dramat Davida Gordona Greena dotyczący zamachów bombowych podczas maratonu bostońskiego Silniejszy u boku Jake’a Gyllenhaala, Karyn Kusama’s Niszczyciel u boku Nicole Kidman i Sebastiana Stana oraz Kobieta w złocie u boku Ryana Reynoldsa.

Na scenie Maslany wystąpiła w broadwayowskiej produkcji Joe Mantello pt Szary Dom a także broadwayowska produkcja Ivo Van Hove’a Sieć u boku Bryana Cranstona. Nadal będą ją reprezentować Jennifer Goldhar w The Characters Agency w Kanadzie, prawnik Steve Warren w firmie Hansen Jacobson i menadżer Steve Alexander z Alexander Artists Group.

Źródło

Previous article10 Best Motherboards for your next PC Upgrade or Build (2024)
Next articleChrześcijanom w Wielkiej Brytanii powiedziano, aby nie „odczłowieczali” Rosjan