Sylvester Stallone dzieli się rzadkimi spostrzeżeniami na temat przedwczesnej śmierci swojego syna Sage’a.

W dokumencie „Sly” Sylvester Stallone zastanawia się zarówno nad swoimi triumfami, jak i żalami, zagłębiając się w delikatny temat rzadko poruszany: śmierć syna Sage Stallone w 2012 roku.

Wspominając Sage’a Stallone’a

MEGA

77-letni aktor, który rzadko wypowiadał się na temat śmierci Sage’a, ujawnia, że ​​jego syn zmarł na miażdżycę, chorobę wieńcową, która w wieku 36 lat doprowadziła do śmiertelnego zawału serca.

Przejmujący moment w dokumencie Netflix wyreżyserowanym przez Thoma Zimny’ego zawiera materiał filmowy przedstawiający Sage’a w wieku 14 lat, przedstawiającego Roberta, syna Rocky’ego Balboa, u boku ojca w filmie „Rocky V”.

Sylvester Stallone szczerze opowiada o przeszłości

Sylvester Stallone przebywa w Rzymie, aby promować serial Netflixa, gdy wychodzi z restauracji "Rinaldi na Kwirynale" z kilkoma przyjaciółmi.  12 września 2022 r. Na zdjęciu: Sylvester Stallone.  Źródło zdjęcia: MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA895353_001.jpg) [Photo via Mega Agency]
MEGA

Narracja filmu z 1990 roku koncentruje się wokół trudnych relacji Rocky’ego z synem, który dostrzega, że ​​Rocky poświęca więcej czasu treningom z bokserem Tommym (Tommy Morrison) niż własnej rodzinie, w tym swojej żonie Adrian (Talia Shire).

W dokumencie Stallone ujawnia, że ​​niestety dynamika jego osobistej rodziny odegrała rolę w ukształtowaniu narracji „Rocky V”, odzwierciedlając sposób, w jaki jego rzeczywiste doświadczenia wpłynęły na inne kultowe postacie, takie jak Rocky i Rambo.

Stallone wyjaśnia dalej: „Staram się zrobić coś, co naprawdę chciałbym zrobić w prawdziwym życiu, ale w rzeczywistości nie byłem w stanie tego zrobić. I tak często robiłam to teatralnie, magicznie. … Wiele z tego jest prawdą. Niestety przedkładasz sprawy nad rodzinę. A skutki są dość radykalne i niszczycielskie”.

Jak zginął Sage Stallone?

©1996 RAMEY PHOTO AGENCY 310-828-3445PIERWSZE ZDJĘCIA SLY STALLONE I DZIEWCZYNKI JENNIFER FLAVIN Ich córeczka, Sophia, urodziła się w niedzielę 1 września 1996 roku w szpitalu w Miami na Florydzie.  Na zdjęciu z nową szczęśliwą rodziną Sage Stallone (syn byłej żony Sachy) i lekarz, który urodził Sophię.  9-4-1996.BE (Mega Agency TagID: MEGAR138547_2.jpg) [Photo via Mega Agency]
MEGA

Sage, którego Stallone miał ze swoją byłą żoną, aktorką Sashą Czack, został znaleziony martwy w jego rezydencji w Los Angeles 13 lipca 2012 roku.

Rzecznik aktora wyraził głęboki smutek, stwierdzając: „Sylvester Stallone jest zdruzgotany i pogrążony w smutku z powodu nagłej utraty syna. Jego współczucie i myśli są z matką Sage, Sashą. Sage był bardzo utalentowanym i wspaniałym młodym człowiekiem. Jego strata będzie odczuwalna na zawsze.”

Jak Sage Stallone czuł się w stosunku do swojego taty, gdy dorastał

Sylvester Stallone i jego żona Jennifer Flavin uczęszczają do Art Basel Miami Beach, gdzie można podziwiać jego prace
MEGA

W 1996 roku Sage ujawnił w wywiadzie, że kiedy jego bohater Robert konfrontuje się w filmie z Rockym, wyrażając frustrację z powodu nieobecności ojca, nie był to zwykły występ – rezonował z prawdziwymi emocjami.

„Kiedy krzyczałam: «Nigdy nie spędzałeś ze mną czasu! Nigdy nie spędzałeś czasu z moją matką! to była prawda. Patrzyłem w twarz mojemu ojcu i naprawdę to mówiłem” – powiedział Sage Ludzie wtedy.

Następnie wyjaśnił, że dynamika prawdziwego życia ze Stallone uległa przemianie po tym, jak sztuka naśladowała życie podczas kręcenia „Rocky V”.

„Ujawniłem wiele rzeczy. Kilka razy wybuchliśmy płaczem” – wspomina Sage. „Po filmie wszystko się zmieniło. Zrobilibyśmy dla siebie wszystko.”

Utrata Sage’a była „ciężka” dla Sylvestra Stallone

"Oddział samobójców" premiera odbyła się 2 sierpnia 2021 roku w Regency Village Theatre w Westwood w Kalifornii.  © O'Connor/AFF-USA.com.  2 sierpnia 2021 r. Na zdjęciu: Sylvester Stallone.  Źródło zdjęcia: O'Connor/AFF-USA.com / MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA775942_017.jpg) [Photo via Mega Agency]
MEGA

Po pokazie scen z udziałem Sage’a w „Rocky V” Sly prezentuje materiał z premiery filmu na czerwonym dywanie w 1990 roku.

Stojąc obok syna i rozmawiając z reporterami, Stallone wspomina: „W filmie jest takie zdanie: «Cieszę się, że się urodził, bo teraz mogę żyć twoimi oczami»”.

Kontynuował: „Myślę, że właśnie tego ojcowie oczekują od swoich dzieci. To przedłużenie, kawałek nieśmiertelności. Dopóki on żyje, twoja pamięć zawsze będzie żywa, że ​​zrobiłeś coś dobrze. To znaczy, masz na to nadzieję.

W sierpniu 2012 roku Stallone podzielił się z „Good Morning America”, że radzenie sobie ze stratą syna było „bardzo trudne”.

Przyznał: „Miejmy nadzieję, że czas goi rany i próbuje się przez to przejść, ale to tylko coś” – dodał. „To rzeczywistość życiowa. Myślę, że ważne jest, aby wrócić i zacząć przeżywać swoje życie na nowo. W przeciwnym razie możesz wpaść w spiralę.

Gwiazda „Tulsa King” i Czack mają także innego syna, 44-letniego Seargeoha. Jest także ojcem córek Sophii (27 lat), Sistine (25 lat) i Scarlet (21 lat) – wszystkie dzieli z Jennifer Flavin, jego żoną od 1997 roku .

„Sly” można obecnie oglądać w serwisie Netflix.

Źródło

Previous articleMilwaukee Dancing Babcie planują powrót
Next articleUAAP: Mike Phillips, La Salle pozostają skupieni na bramce pomimo gorącej passy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here