Chłopaki aktorka Suzanne Shepherd zmarła w wieku 89 lat potwierdziła jej rodzina.

Ta doświadczona aktorka była najbardziej znana z ról w wielkoekranowym hicie Martina Scorsese o mafii, a także Rodzina Soprano w telewizji.

Fani szybko złożyli hołd w mediach społecznościowych, a jeden z nich nazwał ją „aktorką popularną-matką”. Gwiazda Soprano, Ray Abruzzo, również zamieścił hołd na Instagramie, mówiąc:

„Przykro nam słyszeć o śmierci Suzanne Shepherd.

„Siła natury. Aktorka, nauczycielka.”

Shepherd wcieliła się w matkę Karen Hill (w tej roli Lorraine Bracco). Chłopaki.

W Rodzina Sopranozagrała Mary DeAngelis, matkę Carmeli Soprano (w tej roli aktorka Edie Falco).

Shepherd’s może pochwalić się ponad trzydziestoletnią karierą, po tym jak w 1988 roku po raz pierwszy wystąpiła w roli ciotki Tweedy w filmie Mistyczna pizza. Wystąpiła także w Requiem dla snu, Wujek Buck I Lolita.

W telewizji występowała w programach m.in Prawo i porządek I Błękitnokrwiści.

Ostatnio pojawiła się w tegorocznej edycji Wydajność jako postać Tess.

Oprócz własnej kariery aktorskiej Shepherd reżyserowała w kinach w całych Stanach Zjednoczonych i pracowała jako trener aktorstwa we własnym studiu w Nowym Jorku. Nadchodzący dokument pt Dar Ognia będzie kroniką jej nauczania.

Shepherd studiowała aktorstwo u Sanforda Meisnera, a następnie jako pierwsza kobieta, która to zrobiła, prowadziła program studiów aktorskich Meisnera. Była członkiem-założycielem Compass Players na początku lat 60. wraz z Alanem Aldą i Alanem Arkinem.

Źródło

Previous articleFinał Pucharu Świata Indie-Australia: sprzedaż żetonów, koszulek i kwiatów pudża. zoom na Blinkit, Zepto
Next articleBiały Dom ukróci przemoc wśród izraelskich osadników – Politico

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here