Mary Fitzgerald musiała ponownie przeżyć swoje doświadczenie poronienia po siódmym sezonie „Selling Sunset”.

Po kilku dniach, gdy wszystkie uczucia wróciły, aktorka szczerze opowiedziała o sobie i swoim mężu Romaina Bonnetajej obecne wysiłki, aby mieć dzieci i jak radzi sobie z trudnym poronieniem. Fitzgerald i Bonnet powiedzieli „tak” na tajnym ślubie cywilnym pięć lat temu, tuż przed rozpoczęciem zdjęć do przebojowego serialu Netflix, i od tego czasu stali się silniejsi.

Mary Fitzgerald jest gotowa dać mu jeszcze jedną szansę

Fitzgerald szybko opowiedziała o tym, jak ona i Bonnet radzą sobie z życiem po poronieniu, mówiąc o 7. sezonie jej programu „Selling Sunset” na platformie Netflix i bolesnych wspomnieniach, które teraz musi uwolnić.

„To zdecydowanie nie jest mój ulubiony sezon. Myślę, że to był dobry sezon, tylko dla mnie osobiście, ale nie za bardzo. Samo przeżywanie wszystkiego na nowo nie jest najłatwiejsze, ale w tym właśnie jesteśmy.” – podzieliła się aktorka. O swoim niedawnym poronieniu powiedziała:

„Cóż, myślałem, że radzimy sobie lepiej, wiesz, po prostu trochę lepiej się zagoiliśmy. Ale trudno jest po prostu ponownie obejrzeć i przeżyć te wszystkie emocje. Nie jest to łatwe zadanie.”

MEGA

W marcu podzieliła się bolesną wiadomością w filmie na Instagramie i dodała, że ​​ona i Bonnet pojechały na Bali i zaszły w ciążę, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem. Fitzgerald ujawniła, że ​​musiała poddać się operacji w związku z rozwojem infekcji w jej macicy i dodała:

„W związku z tym musiałem zgłosić się na operację. Myślę, że jedynym powodem, dla którego milczałem przez długi czas i powodem, dla którego zabieram głos teraz, jest to, że zdaję sobie sprawę, jak powszechne jest to zjawisko i jak wiele osób przez to przechodzi”.

Aktorka „Cougar Town” wyraziła jednak chęć starania się o kolejną ciążę i podzieliła się, że zgłosiła się na rezonans magnetyczny po poronieniu septycznym, w wyniku którego wykryła nieprawidłowości w macicy. Wyjaśniając dalej, gwiazda rzeczywistości powiedziała:

„Nazywa się to macicą jednorożną i to komplikuje sprawę. Nadal mogę nosić, ponieważ urodziłam syna, ale to komplikuje sytuację, więc musimy się temu przyjrzeć.

Według ETaktorka podzieliła się, że jej starszy syn Austin jest podekscytowany pomysłem posiadania rodzeństwa i dodała:

„Myślę, że podoba mu się ten pomysł, ale nie robi to na nim większego wrażenia. Mieszka, cóż, właściwie jest teraz w Dubaju. Służy w wojsku i przez sześć miesięcy stacjonuje w Dubaju, a potem wróci do Nevady.

Poznaj historię miłosną Mary i Romaina

Romain Bonnet i Mary Fitzgerald biorą udział w gali amfAR 2022 w Los Angeles
MEGA

Godna pozazdroszczenia para poznała się podczas oglądania domów. Według aktorki „Romain poleciał obejrzeć jakiś dom, a ja (Fitzgerald) byłem jego agentem”. Fitzgerald kontynuował, że dogadali się na miejscu i zbiegło się to również z jego przeprowadzką do Los Angeles, gdzie wówczas mieszkała.

Pomimo 12-letniej różnicy między zakochanymi ptakami, para poszła o krok dalej w swoim romansie, zawiązując węzeł podczas skromnej ceremonii w marcu 2018 roku. Tak naprawdę para była już małżeństwem, zanim Bonnet uklęknął na jedno kolano pod koniec pierwszego sezonu „Selling Sunset”, ale trzymał wszystko w tajemnicy. Według ich przedstawicieli:

„Postanowili nie mówić nikomu ze swoich przyjaciół ani rodziny, ponieważ nadal próbowali sprawdzić, czy ich związek będzie się układał na dłuższą metę. W ich mniemaniu nie byli prawdziwym małżeństwem aż do ślubu, który został sfilmowany podczas programu.

W lutym 2019 roku nowożeńcy polecieli do Francji, aby spotkać się z rodziną Bonneta. Następnie w kwietniu tego samego roku wymienił pierścionek zaręczynowy z moissanitu, który początkowo podarował aktorce, na prawdziwy diament. 12 października 2019 r. zorganizowali także bardziej wyszukany ślub, który oboje określili jako „niesamowity”.

Fitzgerald i Bonnet zostali nowymi właścicielami domów w styczniu 2021 r. W grudniu 2022 r. aktorka poinformowała, że ​​przygotowują się do zamrożenia zarodków, ponieważ nie chcą przegapić żadnej okazji do posiadania dzieci w przyszłości.

Jednak do grudnia 2022 r. Tygodnik amerykański Podzieliło się, że para zdecydowała się na próbę naturalną, ponieważ nie udało im się dokończyć zamrażania zarodków. „Przeprowadziliśmy cykl zamrażania zarodków, ale to nie zadziałało. Ale myślę dalej [Selling Sunset] sezon 6, zobaczysz dlaczego i co się stało. Tego nie udało nam się dokończyć, więc teraz po prostu próbujemy naturalnie” – powiedziała matka jednego dziecka.

Źródło

Previous articlePożary w USA: Czy Amerykanie wkraczają na obszary podatne na pożary? Sprawdź przyczyny rosnącej liczby incydentów
Next articleDel Rosario ratuje miejsce w pierwszej dziesiątce w Tajpej

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here