Michelle Williams została zatrudniona do wykonania wersji audiobooka „The Woman in Me” Britney Spears. Ale według Sobotnia noc na żywodrugiego skeczu tego wieczoru, było sporo innych „celebrytów”, którzy liczyli na ten występ.

Chloe Fineman wykonała większość ciężkich prac SNLteraz charakterystyczna seria przesłuchań. Najpierw wcieliła się w rolę Spears, rozpoczynając skecz. Później przekształciła się w Natashę Lyonne, Julię Fox i Timothée Chalamet – trójkę z wielu, wiele osobistości, które próbowały odczytać fragmenty pamiętników.

Inni aktorzy, w których wcielono się w szkicu przesłuchania, to Allison Janney (Heidi Gardner), Martin Scorsese (Chalamet, bo jakie to byłoby nieśmieszne, gdyby grał siebie samego?), John Mulaney (Sarah Sherman), Fred Schneider z B52s (Bowen Yang) i Jada Pinkett Smith (Ego Nwodim), która ostatecznie przeczytała kilka linijek ze swoich wspomnień „Worthy”.

Było nawet podszywanie się pod Billa Hadera, ale niestety go tam nie było. Zamiast tego tę rolę zagrał Michael Longfellow.

Źródło

Previous articleHontiveros składa kondolencje rodzinie weteranki dziennikarki Riny Jimenez-David
Next articlePBA: Magnolia kontynuuje dominację nad Phoenix

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here