Kody’ego Browna jest skłonny pogodzić się ze swoimi starszymi dziećmi, pod warunkiem, że zaakceptują jego warunki pokojowe… ale czy tak się stanie?

Patriarcha poligamicznej rodziny Brownów kłócił się ze swoimi dziećmi, zwłaszcza tymi, które dzieli z byłymi żonami Christine i Janelle Brown. W najnowszym odcinku serialu TLC „Siostry Żony” ojciec 18-latka wyjaśnił swoje stanowisko w sporze, twierdząc, że bez ponownego spotkania nie będzie mowy Robyn Brown!

Kody Brown oświadcza, że ​​jego dzieci, z którymi był w separacji, nie będą go trzymać z dala od żony Robyn Brown

Rozłam w rodzinie Brownów trwa od miesięcy, a starsze dzieci z poligamicznego rodu wskazują na pozostałą żonę ojca, Robyn, jako źródło wszystkich swoich problemów. Te dzieci przy wielu okazjach wyrażały swoje niezadowolenie z powodu rażącego faworyzowania przez Kody’ego jego ostatniego małżonka, a problem ten nasilił się podczas pandemii.

Dramat doprowadził do separacji patriarchy z jego synami, Gabrielem i Garrisonem Brownami, z powodu jego zasad w obliczu trudnej sytuacji związanej z pandemią Covid-19. Przepisy te, w opinii dzieci poligamisty, faworyzowały Robyn, a jej opinie wydawały się najświętsze w oczach ich ojca.

MEGA

Mimo że niedawno spotkaliśmy się wirtualnie w celu ujawnienia płci Mykelti Padron, zerwane mosty między Kodym a jego starszymi dziećmi pozostają nienaprawione. Według 18-letniego ojca w odcinku „Siostry Żony” z tego tygodnia jego relacje z dziećmi mogą nie zostać w najbliższym czasie naprawione bez Robyn.

Patriarcha rodziny Brownów powiedział: „Pewnego dnia wojna domowa w naszej rodzinie może się zakończyć i wtedy, no wiesz, poradzimy sobie z tą pogardą”. 54-latek podkreślił jednak, że rozwiązanie nie może nastąpić bez żony, deklarując, że nie ustąpi lekceważeniu Robyn przez dzieci. Słowami Kody’ego:

– Nie rozdzielisz nas. Chcą swojego taty, ale nie chcą Robyn. To nie zadziała. Robyn i ja będziemy tacy. Zamierzamy to rozwiązać. I właśnie w takim związku będziemy”.

„Moje życie bardzo się zmieniło i było interesujące, ponieważ nie czuję się już poligamistą” – Kody powiedział o swoim związku z Robyn. Jeśli chodzi o jego więź z byłymi, gwiazda TLC zasugerowała, że ​​nie ma nic tak niezwykłego jak jego obecny romans, mówiąc:

„Minęło 10 miesięcy, odkąd byłem w domu Janelle. Nawet przez połowę czasu w życiu Meri nie wiem, co się dzieje. Teraz mam tyle czasu, że Robyn i ja prowadzimy w pewnym sensie to wyjątkowe życie”.

Kody może uważać Robyn za oczko w głowie, ale jego byłe żony, Janelle i Christine, popierały narrację swoich dzieci. Duet uważał, że żona artysty miała negatywny wpływ na ich rodzinę po ślubie z poligamistą w 2010 roku.

„Kiedy przyszła Robyn, wiele z tych tradycji uległo zmianie” – stwierdziła Janelle, a Christine kiwnęła głową, potwierdzając, i dodała: „Przestaliśmy organizować piątkowe kolacje. W każdą sobotę robiliśmy coś, a Robyn przychodziła do rodziny i wszystko się kończyło.

"Żony siostry" obsada uczestniczy w otwarciu pokazu Mike'a Tysona w Vegas
MEGA

„Była odrębną istotą od nas, a Kody często tam przebywała” – Janelle powiedziała o faworyzowaniu swojego byłego męża. Jednak ojciec 18-latki w konfesjonale odrzucił te twierdzenia, broniąc pozytywnego wpływu Robyn na ich rodzinę. 54-latek stwierdził:

„Robyn zawsze wspierała nasze tradycje rodzinne, ponieważ była to część negocjacji, które przeprowadziliśmy, kiedy się pobraliśmy. W rzeczywistości wzmocniła nasze tradycje.

Robyn oskarżyła Christine o zniszczenie przeszłości Kody’ego

W tym tygodniu odcinek „Siostry Żony” nie jest pierwszym, w którym podkreślana jest wyjątkowa relacja Kody’ego i Robyn. W zeszłym miesiącu jedyna pozostała żona 54-latka rozpętała swój gniew na Christine, oskarżając 51-latka o zrujnowanie rodziny.

W tym odcinku Robyn omówiła z Meri niepewną sytuację rodzinną, zauważając, że odejście Christine wpłynęło emocjonalnie na Kody Brown w 2021 r. 45-latka obwiniła sprzedawczynię Plexus za zniszczenie przeszłości jej męża, mówiąc:

„To, co zrobiła Christine, schrzaniło go. Nie chce się do tego przyznać, ale taka jest prawda. Christine całkowicie zniszczyła jego przeszłość. Podobnie jak to, co uważał za sytuację funkcjonalną. Zasadniczo powiedziała, że ​​to było okropne.

Robyn opisała sposób komunikacji Christine jako „Każdą minutę każdego dnia”, zauważając, że 51-latka obszernie opowiadała o swoich doświadczeniach i wyzwaniach.

Dodatkowo podkreśliła, że ​​słowa osobowości medialnej skupiały się przede wszystkim na jej związku z Kodym, a nie na relacjach z dwiema byłymi żonami, Meri i Janelle.

Źródło

Previous article90% organizacji twierdzi, że sztuczna inteligencja gen. pomoże w dodaniu nowych linii biznesowych w ciągu 12 miesięcy: raport
Next articleMacron wyjaśnia izraelskiemu prezydentowi uwagę dotyczącą „zabijania dzieci”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here