Nicole Richie i Sofia Richie. Araya Doheny/Getty Images dla Baby2Baby

Nicole Richie I Sofia Richie miała rzadką siostrzaną noc na czerwonym dywanie podczas gali Baby2Baby w sobotę, 11 listopada.

Ze swojej strony Nicole miała na sobie czerwoną aksamitną sukienkę z golfem i odkrytymi plecami od Alberty Ferretti. Całość uzupełniła oczywiście pierścionkami i kolczykami swojej marki House Of Harlow 1960. Sofia tymczasem założyła czarną sukienkę z długimi rękawami i przezroczystą spódnicę od Chanel i biżuterii Davida Yurmana.

Siostry połączyły siły, aby się przedstawić Snoop DoggAkcja odbyła się podczas gali Baby2Baby, podczas której dzieci ubogie otrzymują artykuły codziennego użytku. Kim Kardashian, Olivia Wilde, Salmy Hayek Pinault, Channinga Tatuma I Zoe Saldana znaleźli się wśród innych gwiazd wydarzenia.

Obie siostry Richie były obecne ze swoimi mężami. Nicole, 42 lata, pozowała z Joela Maddenaktórego poślubiła w 2010 roku. Zostawili w domu na noc córkę Harlow (15 lat) i syna Sparrowa (14 lat).

25-letnia Sofia pozowała z mężem Elliotem Grainge, którego poślubiła w kwietniu. Wygląda na to, że dyrektor muzyczny dobrze dogaduje się ze swoimi teściami. Zarówno Nicole, jak i Sofia udostępniły film z czerwonego dywanu, na którym Joel ucieka przed żoną, gdy zauważa Elliota na czerwonym dywanie.

Siostry Nicole Richie i Sofia Richie rzadko pojawiają się na czerwonym dywanie na gali Baby2Baby

Joel Madden, Nicole Richie, Sofia Richie i Elliot Grainge. Stefanie Keenan/Getty Images dla Baby2Baby

„Tak mi przykro, że stanęłam ci na drodze, @JoelMadden” – zażartowała Nicole, udostępniając klip. Tymczasem Sofia napisała podpis: „Wgląd w nasz świat”.

Nie martw się, 44-letni Madden nadal nie może się doczekać 13. rocznicy ślubu Richiego. “Ona jest piękna. To moja królowa” – powiedział podczas występu w programie Pokaz w Tamron Hall we wtorek, 7 listopada. „Była najlepszą partnerką. Czuję się szczęśliwy.”

To samo dotyczy Grainge i Richiego, którzy nadal cieszą się pierwszym rokiem nowożeństwa. Informację poinformował już ktoś z wewnątrz Tygodnik „Nas”. że rodzina Sofii aprobowała jej związek z dyrektorem muzycznym.

Siostry Nicole Richie i Sofia Richie rzadko pojawiają się na czerwonym dywanie na gali Baby2Baby

Nicole Richie i Sofia Richie. Araya Doheny/Getty Images dla Baby2Baby

„Rodzina Sofii nie mogłaby być szczęśliwsza z powodu niej i Elliota. Widzieli ją w poprzednich związkach, ale nic nie może się równać z tym, jak wydaje się szczęśliwa z Elliotem” – źródło udostępnione wyłącznie Nas w kwietniu przed ślubem. „Wiedzą, że będzie wspaniałą panną młodą i nie mogą się doczekać, aż rozpocznie kolejny rozdział w swoim życiu”.

Album rodzinny Nicole Richie i Joela Maddena

Powiązany: Album rodzinny Nicole Richie i Joela Maddena z dziećmi Harlowem i Sparrowem

Życie rodzinne! Nicole Richie i jej mąż Joel Madden zaczęli się spotykać w 2006 roku, a dwa lata później zostali rodzicami po raz pierwszy. „Kiedy pierwszy raz zobaczyłem [Nicole] wokół, byliśmy przyjaciółmi. Ale nie sądzę, że jestem oczywistym wyborem” – powiedział australijskiemu 60 Minutes w kwietniu 2013 roku muzyk z Good Charlotte o początkach […]

„Nicole jest taka słodka, że ​​udziela jej rad na temat małżeństwa i bycia niesamowitą starszą siostrą” – kontynuował informator. „To naprawdę szczęśliwy czas dla całej rodziny i są podekscytowani, że mogą powitać Elliota w swojej rodzinie”.

Nicole i Sofia mają wspólnego tatę Lionel Richiektóry adoptował Nicole w wieku 9 lat, będąc żonatym Brendy Harvey. Lionel, 74 lata, była żona Diana Aleksandraktórzy byli małżeństwem w latach 1995–2003, powitali na świecie syna Milesa w 1994 r. i Sofię w 1998 r.

Źródło

Previous articleCzarny piątek 2023: oto jak uniknąć tegorocznych wyszukanych oszustw – CNET
Next articleChristian McCaffrey reaguje po pobiciu rekordu NFL

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here