Shep Rose i Taylor Ann Green. Charles Sykes/Brawo (2)

Shep Rose i np Taylor Ann Green stoczył zaciętą walkę w najnowszym odcinku Południowy urok po tym, jak Shep dał do zrozumienia, że ​​w przeszłości „bawiło go” zdradzanie jej.

„Nie pierdol się ze mną, Taylor” – powiedział 43-letni Shep swojej 28-letniej byłej dziewczynie w czwartkowym odcinku 9 listopada, po tym jak pogratulowała koledze Jarretta „JT” Thomasa o pokonaniu Shepa podczas gry w ping-ponga.

Taylor oskarżyła Shepa o „zazdrość i kontrolowanie” wobec niej, czemu zaprzeczył. Następnie Shep stwierdziła, że ​​„cieszył ją fakt, że przegrałam, a potem wytarłeś mi to twarz”. Kiedy ta dwójka kontynuowała kłótnię, Shep zapytał: „Lubisz szturchać niedźwiedzia?” Taylor odpowiedziała: „Czy lubisz mnie zdradzać?”

Pijany Shep przewrócił oczami i wymamrotał: „Czasami było fajnie”, co spowodowało, że cała grupa przyjaciół się wzdrygnęła. „Czy właśnie powiedziałeś: «Czasami było fajnie?»” – zapytał Taylor. Chociaż Shep zaprzeczył, że to powiedział, nie uwierzyła mu.

Oś czasu związku Shep Rose Taylor Ann Greens z Southern Charms

Powiązany: Shep Rose i Taylor Ann Green z Southern Charm: tacy, jacy byli

Fani Southern Charm myśleli, że Shep Rose mógł znaleźć The One z Taylor Ann Green po przedstawieniu jej widzom w sezonie 7 – ale ich związek nie przetrwał. „Dopiero zaczęliśmy się spotykać i był to w zasadzie miesiąc miodowy” – Rose powiedziała wyłącznie Us Weekly w czerwcu 2022 r. przed sezonem 8, który był sezonem Greena […]

„Tak, ty, kurwa, to zrobiłeś, ty kupo gówna” – krzyknęła Taylor, rzucając kieliszek wina w Shepa. „Chcę się wydostać z tego pieprzonego domu” – powiedziała wcześniej Kwiaty Oliwii przechwycił ją i próbował uspokoić.

Uwaga Shepa uderzyła Taylora w nerwy, który oskarżył go w sezonie 8 Południowy urok ponowne spotkanie w październiku 2022 r. spania z „300 dziwkami”. Taylor, która rozstała się z Shepem w lipcu 2022 roku, wcześniej twierdziła, że ​​ją zdradzał, gdy byli razem, do czego Shep przyznał się w przeszłości.

Podczas gdy Taylor kręcił się po kuchni podczas nowego odcinka, Shep nadal tracił panowanie nad sobą na zewnątrz i kontynuował Austena Krolla za wsparcie Taylora. (Na początku tego sezonu 36-letnia Austen wyznała Shepowi, że pocałował Taylora wkrótce po tym, jak Shep i Taylor ogłosili to.)

Southern Charm Przewodnik, który się spotykał

Powiązany: Obsada „Southern Charm”: kompletny przewodnik po tym, kto się spotykał

Gwiazdy Southern Charm nie mają siebie dość – i to stworzyło zawrotną sieć związków, rozstań i dramatów. Począwszy od pierwszego sezonu, którego premiera miała miejsce w 2014 r., gwiazdy OG Craig Conover, Shep Rose i Kathryn Dennis pozwalają fanom zobaczyć dobre, złe i chaotyczne strony ich romantycznych związków. […]

„Oczywiście Austen jest przeciwko mnie, ponieważ Austen była przeciwko mnie od pierwszego dnia. Ponieważ jestem dokładnie taką osobą, jaką chciałbyś, kurwa, być” – zażartował Shep, gdy ich przyjaciele na to patrzyli. „Jesteś taki zadowolony z siebie. Cały czas srasz, ale robisz to prywatnie, bo nigdy nie mówisz o tym swoim przyjaciołom. Nie daj Boże, żebyś był szczery i prawdziwy. Więc kiedy widzisz, że ktoś inny spierdolił, sprawia ci to przyjemność.

Shep zastał Taylora płaczącego w domu i przeprosił za swoje czyny. “Przepraszam. Nie miałem tego na myśli. Wkurzyłeś mnie, Taylor. Szturchnąłeś mnie – wyjaśnił. “Byłem szalony. Nie mogłem uwierzyć, że po stracie stałeś po czyjejś stronie.

Kiedy Taylor zauważył, że najwyraźniej nie chodziło tylko o ping-ponga, Shep przyznał: „Oczywiście jestem zmartwiony tą sprawą z Austen. Butelkowałem to. Nic nie powiedziałem.

Obsadź największe skandale z Zaklęć Południa

Powiązany: Największe skandale i kontrowersje w Southern Charm

Obsada Southern Charm bawi fanów Bravo od 2014 roku, ale czasami skandale i kontrowersje poza ekranem przyćmiewają ich wybryki na ekranie. W momencie premiery Southern Charm w rolach głównych wystąpili Thomas Ravenel, Shep Rose, Cameran Eubanks, Craig Conover, Whitney Sudler-Smith i Jenna King. W sezonie 1 Thomas poznał Kathryn Dennis, która jest jego prawie 30 lat […]

Pomimo wzajemnego zranienia uczuć, Shep i Taylor obudzili się następnego ranka razem w łóżku. – Przyszedłeś tu tylko dla Craiga? Następnego dnia Shep żartobliwie zapytał Taylora, mając na myśli swojego psa, Little Craiga, który był pomiędzy nimi. „Tak, powiedziałam” – droczyła się.

Kiedy ich przyjaciele spekulowali na temat tego, co zaszło między byłymi, 31-letnia Olivia zobaczyła ich w łóżku i opowiedziała Craiga Conovera i Austen – Shep i Taylor udawali nieśmiałość. Shep nazwał Taylora „całującym bandytą”, zanim go zapytała: „Czy smutno ci, gdy śpisz w tym samym łóżku, a tak naprawdę nie możesz spać w tym samym łóżku?”

Shep stwierdził: „Nie, nie jest mi to smutne”, zauważając, że Taylor „raz po raz powtarzał mu, że nie powinniśmy tego robić. Nie nie nie!” najwyraźniej odnoszące się do związku po rozstaniu.

Południowy urok emitowany w Bravo w czwartki o 21:00 czasu wschodniego.

Źródło

Previous articleJak poważna jest epidemia choroby w Gazie podczas wojny izraelskiej?
Next articleŻycie Pelé na zdjęciach

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here