Selmę Blair składa hołd zmarłej ‘Przyjaciele’ aktor Mateusz Perry po 30 latach przyjaźni.

Blair, która choruje na stwardnienie rozsiane, złożyła hołd swojemu byłemu chłopakowi przyznając, że „dobrze jest się smucić”.

Selma Blair o zmarłym Matthew Perrym

MEGA

Aktorka „Okrutnych zamiarów” spotykała się z Matthew Perrym dawno temu, ale pozostali przyjaciółmi przez ponad 30 lat, zauważając, że Perry „znaczył dla mnie tak wiele”.

Po śmierci Perry’ego fani składali hołd zmarłemu aktorowi na wiele sposobów, w tym budując pomnik przed mieszkaniem „Przyjaciół”, a nawet ponownie oglądając serial komediowy, dzięki czemu w zeszłym tygodniu znalazł się on na liście najpopularniejszych programów. Jeśli chodzi o całą miłość, jaką obdarzył Perry’ego, Blair przyznała, że ​​wspaniale jest to widzieć.

“Kocham to. Wiem, że Matthew naprawdę uwielbiał dotykać ludzi, a jego komedia była terapią” – powiedziała ET. “Właśnie tak, [‘Friends’] był uwielbiany, ponieważ mogliśmy występować w takich programach w godzinach największej oglądalności i stworzyć rodzinę… Uwielbiam to, że wpływa to na wszystkich i dobrze jest opłakiwać… Zdajemy sobie sprawę, jak cenne są rzeczy, kiedy mamy mroczne pory roku”.

Selma Blair na drugiej corocznej gali Muzeum Akademii
MEGA

Związane z: Jennifer Aniston: Przyjaciele „martwią się” o nią po śmierci Matthew Perry’ego

Jak już informowaliśmy, 28 października policja odpowiedziała na telefon pod numer 911, prosząc o pomoc w ewentualnej „ratownictwie wodnym” w domu Matthew Perry’ego w Pacific Palisades. Kiedy na miejsce przybyły pierwsi ratownicy, zastali 54-letniego aktora „Przyjaciół” w wannie z hydromasażem, nieprzytomnego.

Uważa się, że Perry utonął, ale sekcja zwłok i wyniki badań toksykologicznych pozwolą odpowiedzieć na więcej pytań na temat prawdziwej przyczyny śmierci.

„W dobie informacji zdaliśmy sobie sprawę, że możemy nosić serce na dłoniach. Możemy nosić imiona naszych bohaterów, mentorów i myślę, że ta połączona energia jest ważna dla nas wszystkich” – Blair powiedziała ET, o tym, jak duży wpływ wywarł Matthew Perry na świat.

Wzruszający hołd Selmy Blair złożony Matthew Perry’emu

Selma Blair o żałobie byłego chłopaka Matthew Perry'ego: „Dobrze jest się smucić”
MEGA

Blair wysłała także wzruszający hołd dla Perry’ego, oddając mu hołd w sposób pełen szacunku i podnoszący na duchu.

„Mój najstarszy chłopak. Wszyscy kochaliśmy Matthew Perry’ego, a ja szczególnie” – napisała pod selfie tej dwójki. “Codziennie. Kochałam go bezwarunkowo. A on mnie. I jestem załamany. Ze złamanym sercem. Słodkich snów Matty. Słodkie sny.”

Powiązane: Przyjaciel Matthew Perry’ego wypowiada się na temat używania narkotyków w dniach poprzedzających jego śmierć

Oprócz hołdu Blair po śmierci Perry’ego zabrało głos wiele innych gwiazd, w tym obsada „Przyjaciół”. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer wydali wspólne oświadczenie, w którym czytamy: „Wszyscy jesteśmy całkowicie zdruzgotani stratą Matthew. Byliśmy kimś więcej niż tylko kolegami z obsady. Jesteśmy rodziną.”

Żaden z aktorów nie wypowiadał się indywidualnie, chociaż we wspólnym oświadczeniu zauważyli: „Jest tak wiele do powiedzenia, ale teraz poświęcimy chwilę na opłakiwanie i przepracowanie tej niezgłębionej straty. Z czasem powiemy więcej, o ile będziemy w stanie.”

„Na razie nasze myśli i miłość są z rodziną Matty’ego, jego przyjaciółmi i wszystkimi, którzy go kochali na całym świecie” – podsumowali.Źródło

Previous article„Szef PCB nazywa nas Dushman Mulk i oczekują miłości za swoją nienawiść”: Virender Sehwag rzuca się w oczy krytykom
Next articleOstatni występ Pelé w New York Cosmos pomógł wywołać „sportową rewolucję”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here