Scanbox Entertainment sfinalizowało restrukturyzację swojego zespołu kierowniczego wyższego szczebla, przeprowadzając serię wewnętrznych awansów i zatrudniając nowego pracownika.

Merete Martensen Christensen przejęła od Kima Williama Beicha stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora operacyjnego (COO). Beich pozostanie w firmie na stanowisku dyrektora ds. przejęć i projektów specjalnych. Christensen zachowa także swoją funkcję dyrektorki teatralnej w Skandynawii i lokalnej dyrektorki teatralnej w Danii. Christensen jest częścią grupy zarządzającej od 2014 roku, a dołączył do Scanbox w 2011 roku.

W innym miejscu Per Bergholdt Knudsen dołączył do Scanbox na stanowisku nowo utworzonego dyrektora ds. sprzedaży i zakupów. Będzie ściśle współpracował z Torbenem Thorupem Jørgensenem, dyrektorem ds. handlowych (CCO), przejmując obowiązki związane ze sprzedażą i dołączając do zespołu przejęć w Scanbox Entertainment. Knudsen jest starszym dyrektorem ds. sprzedaży i przejęć, który zaczynał jako kupiec filmowy w dziale przejęć TV2 i pracował tam przez pięć lat, kupując filmy i seriale dla wszystkich kanałów TV2. Następnie w 2011 roku Per dołączył do Nordisk Film, gdzie zajmował się sprzedażą filmów i seriali stacjom telewizyjnym i streamerom w całej Skandynawii.

W wyniku ostatniej zmiany w składzie kierownictwa Rasmus Truelsen, wieloletni pracownik Scanbox i były menedżer ds. marketingu w Danii, awansował na stanowisko menedżera ds. marketingu w krajach nordyckich.

„Scanbox wkracza w najbardziej znaczącą zmianę w ciągu ostatniej dekady, a wraz z nią przed nami kilka wielkich wyzwań. Naszym celem jest znalezienie najlepszego zespołu, który umożliwi nam osiągnięcie naszych celów i rozwój” – powiedział Thor Sigurjonsson, dyrektor generalny Scanbox Entertainment. „Dzięki nowym zmianom w wewnętrznym zespole i zatrudnieniu Pera wierzymy, że jesteśmy w doskonałym miejscu, aby stawić czoła tym wyzwaniom”.

Lista nadchodzących premier kinowych Scanbox Entertainment obejmuje filmy międzynarodowe, takie jak film Celine Song Poprzednie życia I Wojna domowa od A24, Powrót do czerni ze Studio Canal i Zabójca z AGC Studios. Nadchodzące filmy lokalne to m.in Rzym przez Niclasa Bendixena, Odwrotność autorstwa Isabelli Eklöf i Opowiadacz filmowy autorstwa Lone Scherfig.

Źródło

Previous articleTakanashi Kiara ujawnia prawdziwą twarz: jej prawdziwe imię i nazwisko, wiek i nie tylko
Next articleFani Chiefs mają nadzieję zobaczyć Taylor Swift na paradzie zwycięstwa