EKSKLUZYWNY: SC Films International wyrusza na nadchodzące Europejskie Targi Filmowe z australijskim horrorem fantasy Zmierzchz Charlesem Cottierem w roli głównej (Proszę polub mnie), Petera Thurnwalda (XO Kotek), Shuang Hu (Pięć randek w ciemno), Isabella Procida i George Pullar.

Zdjęcie pochodzi od reżysera Tristana Barra (Temat, liczba głów) i został nakręcony w Queensland w Australii. SC Films zostanie zaprezentowane na EFM.

Film opowiada historię Luke’a (Charles Cottier), niemal nieśmiertelnego anioła, który stoi po stronie dobra. To wiecznie przeklęty młody człowiek, który starzeje się tylko wtedy, gdy ratuje życie. Jednak w miarę starzenia się może ponownie stać się młodym jedynie poprzez odebranie życia. Prześladuje go w czasie charyzmatyczny, ale zabójczy Malagor (George Pullar), zamaskowany demon, który pragnie jego mocy. Następuje seria morderstw, podczas gdy Malagor gromadzi armię umarłych. Tylko Łukasz może go pokonać w walce dobra ze złem. Luke musi także chronić niewinnych, korzystając z pomocy ukochanej (Isabella Procida), policjanta z problemami (Peter Thurnwald), miejscowego księdza (Matt Caffoe) i tajemniczego wędrowca (Shuang Hu).

Barr reżyseruje na podstawie scenariusza, który napisał wraz z Sandrą Sciberras i Calebem Scottem, będącego adaptacją powieści Vasiliosa Bouzasa Strażnik Śmierci. Tristan Barr i David Gim są producentami wraz z Sandrą Sciberras z Sandy Pictures. Producentami wykonawczymi są Ashley Burgess, Michael Mace, Griffith Film School, Shannon Van Bael, Gregory Dolgopolov, Mashed Films Matt Caffoe z Kolperi Filmmaking, a także Michael Cottier, Charlotte Cottier, Vasilios Bouzas, Sheema Pasha Bouzas, Shuang Hu i Peter Thurnwald.

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z SC Films nad tym wyjątkowym horrorem, który zawiera bogatą, zaawansowaną fabułę, nakręcony w malowniczym Queensland w Australii” – powiedział Barr.

Simon Crowe z SC Films International dodał: „Od jakiegoś czasu chciałem pracować z Tristanem i jest to wspaniała historia walki dobra ze złem. Wczesne nagrania wyglądają wspaniale i jestem zachwycony możliwością wprowadzenia ich na rynek podczas Berlinale”.

Źródło

Previous articleDepartament Sprawiedliwości do dostawców usług internetowych: wzmocnij popęd przeciwko drapieżnikom
Next articleUnijni politycy popierają nowe przepisy dotyczące sztucznej inteligencji przed przełomowym głosowaniem