Sarah Ferguson pojawiła się w czwartkowym wieczorem na gali charytatywnej Czerwonego Krzyża w Rzymie.

Ubrana perfekcyjnie 64-latka, która w ostatnich miesiącach otwarcie mówiła o diagnozie raka piersi, emanowała elegancją w przezroczystej fioletowej sukni z eleganckim dekoltem.

© Shutterstock
Sarah Ferguson na gali charytatywnej Czerwonego Krzyża w Rzymie, Włochy

Ten piękny numer miał również wciętą talię i zwiewny dół, który dodatkowo uzupełniono czarnymi szpilkami, delikatnymi złotymi bransoletkami i wyrazistą bransoletką.

Nosiła swoje płomienne, rude loki w luźne fale i podkreślała swoje ładne rysy twarzy wyrazistymi oczami, odrobiną rumieńca i różową wargą.

Wycieczka Sarah ma miejsce wkrótce po tym, jak uczestniczyła w otwarciu restauracji The Wolseley w City we wtorek wieczorem. Królewska mama założyła elegancką skórzaną kurtkę z dużymi złotymi guzikami, dopasowaną sukienkę z zwiewnym dołem i aksamitne botki.

Sarah Ferguson© Shutterstock
Królewska mama wyglądała przepięknie w prześwitującej sukni

Dla Sary, u której na początku roku zdiagnozowano raka piersi, minęło kilka miesięcy. Niedawno pojawiła się w programie Loose Women porozmawiać o diagnozie i przyznała, że ​​prawie przegapiła mammografię, ale poszła za naleganiami swojej siostry Jane.

„Prawie przegapiłam wizytę przesiewową, która uratowała mi życie” – wyjawiła. „Nie mogłam się zgodzić na podróż do Londynu w upalny dzień tego lata i przekonały mnie tylko nalegania mojej siostry Jane, żebym pojechała”.

ZOBACZ: Sarah Ferguson ujawnia, jak prawie przegapiła mammografię

Sarah dodała: „Mój rak przebiegał całkowicie bezobjawowo – nigdy nie wykryłam guza i nie czułam się chora. Moje doświadczenie podkreśla, jak istotne jest poddawanie się badaniom przesiewowym po wezwaniu”.

W czerwcu księżna przeszła ośmiogodzinną, pojedynczą operację mastektomii lewej piersi oraz operację rekonstrukcyjną. W jednym z odcinków swojego podcastu powiedziała: Rozmowy przy herbacie, W nagraniu na dzień przed operacją Sarah ujawniła, że ​​traktuje swoją diagnozę jako „prawdziwy dar, dzięki któremu mogę zmienić swoje życie”.

„Teraz mam szansę, a ta niezwykła sytuacja, w której się obecnie znajduję, oznacza, że ​​nie ma wyboru” – powiedziała. „Nie mogę znaleźć innej wymówki. Muszę przejść tę operację i muszę być zdrowy i silny. Dlatego żaden wybór nie jest najlepszym wyborem”.

Źródło

Previous articleAbsolwent Cebu Institute of Medicine kończy egzamin na licencję lekarza w październiku 2023 r
Next articleSaudi Arabia’s tightening grip on sports

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here