Salma Hayek nie mogła być bardziej skoordynowana, gdy w błyszczącej szmaragdowej sukience tańczyła na zielonym dywanie z okazji gali Baby2Baby 2023.

The Ostatni taniec Magic Mike’a Gwiazda dołączyła w sobotę do takich osobistości jak Kim Kardashian, Chrissy Teigen i Jessica Alba w Pacific Design Center w West Hollywood, a ich wspólnym celem jest zbiórka pieniędzy dla dzieci żyjących w ubóstwie.

Salma (57 l.) wyglądała zapierająca dech w piersiach w cekinowej sukni balowej składającej się z atrakcyjnego dekoltu wiązanego na szyi, dopasowanego stanika i marszczonej spódnicy na całej długości, która dodała dramatyzmu jej wyrafinowanemu kreacji. Aktorka nosiła kruczoczarne włosy związane w kok do połowy uniesiony, do połowy dolny i uwydatniła jej rysy urzekającym zielonym cieniem do powiek.

OBEJRZYJ: Błyszcząca kariera i życie rodzinne Salmy Hayek

Aby dodać dramatyzmu swojej urzekającej estetyce, Salma dodała błyszczące diamentowe kolczyki w kształcie kropli i efektowny pierścionek ze szmaragdami.

Aktorka Frida została laureatką tegorocznej nagrody Giving Tree Award w uznaniu jej zaangażowania na rzecz poprawy życia dzieci, które podarował Salmie jej współpracownik i bliski przyjaciel, Channing Tatum.

© Araya Doheny
Salma Hayek Pinault na gali Baby2Baby 2023

Mówiąc o Kelly Sawyer i Norah Weinstein, założycielkach Baby2Baby, Salma napisała na Instagramie: „Jestem pod wrażeniem Twojej odporności, dokładności i ciężkiej pracy w tworzeniu @baby2baby, zapewniając dzieciom żyjącym w ubóstwie w całym kraju pieluchy, ubrania i wszystko inne podstawowe potrzeby, na które zasługuje każde dziecko.

Salma Hayek zachwyca w zielonej sukni© Araya Doheny
Salma Hayek zachwyca w zielonej sukni

„Jestem również głęboko wdzięczny za darowiznę w postaci 50 000 pieluch, które przekazałeś dzieciom w Acapulco, które żyją w następstwie huraganu Otis – dziękuję z całego serca.

„Mój drogi przyjacielu @channingtatum, dziękuję za wręczenie mi tej nagrody (wiem, jak bardzo nienawidzisz robić tego typu rzeczy, więc bardzo Ci dziękuję). Obiecuję, że nadal będę to robić, aby moim życiowym zobowiązaniem było pomaganie dzieciom na całym świecie świata” – podsumowała.

Filantropia od dawna jest częścią osobistej misji Salmy. We wrześniu była gospodarzem wydarzenia „W trosce o kobiety”, podczas którego zebrała fundusze o wartości 3 milionów dolarów na pomoc w położenie kresu przemocy wobec kobiet i dzieci.

  Kim Kardashian i Salma Hayek Pinault © Presley Ann
Kim Kardashian i Salma Hayek Pinault

Od 2009 roku Salma jest żoną francuskiego miliardera François-Henri Pinault, którego rodzina założyła Kering, luksusowy konglomerat będący właścicielem takich marek jak Gucci, Bottega Vente, Alexander McQueen, Brioni, Balenciaga, Yves Saint, Laurent i nie tylko.

WEWNĄTRZ: Zapierająca dech w piersiach rezydencja Salmy i François-Henriego w Londynie

PRZECZYTAJ: Majątek męża Salmy Hayek jest o miliardy większy od jej majątku

Razem są dyrektorami Fundacji Keringa, która powstała w celu zwalczania przemocy wobec kobiet.

Źródło

Previous articleNBA: Trener Grizzlies ukarany grzywną w wysokości 25 000 dolarów za publiczną krytykę sędziowania
Next articleGrad czy porażka: Sam Howell wciąga sprzęgło, ale obrona nie jest w stanie dokończyć dzieła

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here