Podczas niedawnej gali organizacji non-profit Baby2Baby w Los Angeles, na której wystąpiły gwiazdy, Salma Hayek, uznana aktorka i filantrop, została uhonorowana za swój niezwykły wkład w cele humanitarne.

Wydarzenie to doceniło jej zaangażowanie w poprawę życia potrzebujących dzieci na całym świecie, przyznając jej prestiżową nagrodę Giving Tree Award na rok 2023.

Salma, znana ze swoich umiejętności aktorskich i aktywności społecznej, jest gorliwą orędowniczką praw kobiet i dzieci, a także kwestii imigrantów.

Tegoroczna nagroda Giving Tree Award jest wyrazem uznania dla niezwykłego zaangażowania osoby publicznej w te cele.

© Araya Doheny
Salma Hayek Pinault na gali Baby2Baby 2023

Uznanie Salmy umieszcza ją wśród byłych laureatów, w tym tak znanych osobistości, jak Amy Adams, Jessica Alba, Drew Barrymore, Vanessa Bryant, Jennifer Garner, Kate Hudson, Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow, Chrissy Teigen i Kerry Washington.

Przed odebraniem nagrody Salma pojawiła się na czerwonym dywanie, urzekając wszystkich swoją elegancją.

  Kim Kardashian i Salma Hayek Pinault © Presley Ann
Kim Kardashian i Salma Hayek Pinault

Założyła olśniewającą zieloną suknię, która doskonale podkreślała jej niesamowitą figurę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na czerwonym dywanie Salma pewnie pozowała fotografom, podkreślając elegancką suknię na całej długości.

Jej strój uzupełniały czarne szpilki na platformie, które podkreślały jej sylwetkę, a kruczoczarne włosy były ułożone w wdzięczny sposób, do połowy uniesione, do połowy opadające, okalając jej promienną twarz.

Podczas ceremonii aktorka „Fridy” podziękowała za wyróżnienie. „Jestem zaszczycona otrzymaniem nagrody Giving Tree od Baby2Baby” – powiedziała w oświadczeniu dla The Hollywood Reporter.

Na scenie przemawia Salma Hayek Pinault© Araya Doheny
Na scenie przemawia Salma Hayek Pinault

Salma podsumowała swoje 39 lat zaangażowania we wspieranie kobiet i dzieci, wyrażając podziw dla zaangażowania i efektywności Baby2Baby. „Jestem bardzo dumna, że ​​mogę dzielić ich misję i nie mogę się doczekać, aby uczyć się od tych niezwykłych kobiet” – dodała.

Pochodząca z Coatzacoalcos w Veracruz w Meksyku Salma od dawna wspiera różne cele społeczne.

Jej wysiłki obejmują lobbowanie w Kongresie na rzecz rozszerzenia ustawy o przemocy wobec kobiet oraz współzałożycielkę Fundacji Keringa, która koncentruje się na uwalnianiu kobiet na całym świecie od różnych form przemocy.

Salma Hayek zachwyca w zielonej sukni© Araya Doheny
Salma Hayek zachwyca w zielonej sukni

Na tym nie kończą się inicjatywy Salmy; współpracowała także z Gucci przy ustanowieniu Chime For Change, programu promującego edukację, zdrowie i sprawiedliwość dziewcząt. Dodatkowo zaangażowała się we wspieranie potrzebujących w Syrii i Meksyku.

Zaangażowanie Salmy na rzecz sprawiedliwości społecznej i działań pomocowych, w szczególności jej wsparcie dla dzieci uchodźców, zostało podkreślone przez współzarządzających Baby2Baby, Norah Weinstein i Kelly Sawyer Patricof.

Pochwalili Salmę za wykorzystanie swojej platformy do zwiększania zasobów i możliwości dla kobiet i dziewcząt. „Od swojego zaangażowania w zwalczanie niesprawiedliwości społecznej i działania na rzecz pomocy ofiarom klęsk żywiołowych po pracę na rzecz dzieci uchodźców, Salma jest przykładem wszystkiego, co reprezentuje ta nagroda” – stwierdziły.

Współzałożyciele kontynuowali: „Pochwalamy sposób, w jaki wykorzystała swoją platformę do zwiększenia zasobów i możliwości dla kobiet i dziewcząt, i jesteśmy podekscytowani możliwością podkreślenia jej niezwykłego zaangażowania w te cele”.

Poznaj najważniejsze i najgorętsze wiadomości, funkcje i profile gwiazd ze Stanów Zjednoczonych. Zarejestruj się, aby skorzystać z naszego HELLO! Newsletter Hollywood i otrzymuj go bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej.

Źródło

Previous articleWojna rosyjsko-ukraińska: Lista kluczowych wydarzeń, dzień 628
Next articleNawet jeśli żony zarabiają tyle samo co mężowie, w domu nadal robią więcej

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here