Co Lindsay Shiver powiedziała na temat zarzutów, że próbowała doprowadzić do zabicia Roberta Shivera?

Po ponad dwóch tygodniach spędzonych w więzieniu Fox Hill Lindsay została zwolniona 9 sierpnia za kaucją w wysokości 100 000 dolarów i nakazano jej nie opuszczać Bahamów. Urzędnik sądowy powiedział Court TV że nakazano jej unikać kontaktu z Robertem i współoskarżonymi, ale pozwolono jej rozmawiać z dziećmi.

Terrance i Faran zostali zwolnieni z aresztu sześć dni wcześniej po wpłaceniu przez każdego z nich kaucji w wysokości 20 000 dolarów – powiedział ich prawnik CNN. Wszystkim trzem podejrzanym wyposażono w monitory na kostkach i musieli kilka razy w tygodniu zgłaszać się na lokalny komisariat policji.

Żaden z nich nie miał obowiązku składania wyjaśnień przed wpłaceniem kaucji.

MI! „News” zwrócił się do prawników Lindsay, a także prawnika z Nassau reprezentującego Terrance’a i Farana z prośbą o komentarz, ale nie otrzymali odpowiedzi.

Rozmawiam z the Poczta NY 11 sierpnia przed komisariatem Nassau, gdzie miała się zameldować, Lindsay powiedziała: „To było naprawdę trudne”.

Jej rzekomy chłopak Terrance, zapytany o wiadomość Lindsay „zabij go” na WhatsApp, odpowiedział DailyMail.com po zwolnieniu z aresztu „Wszyscy mówią różne rzeczy z frustracji”.

Źródło

Previous articleGirl Squad Taylor Swift: kto należy do wewnętrznego kręgu gwiazd popu?
Next articleThe Middle East’s play to rule global sports

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here