Dokumenty Netflixa „Beckhama” z pewnością przyciągnął więcej fanów na strony rodziny Beckham w mediach społecznościowych.

Od czasu premiery zwiastuna fani zaczęli przybywać Davida i Victorii Beckhamówstrony na Instagramie.

Od czasu premiery „Beckhama” rodzina Beckhamów odnotowała ogromny wzrost liczby obserwujących w mediach społecznościowych

Mega

Alfa kasynoporównywarka kasyn online, niedawno przeanalizowała dane z kanałów społecznościowych słynnej rodziny za pośrednictwem Social Blade, które ujawniły ogromny wzrost liczby obserwujących na Instagramie od czasu premiery zwiastuna „Beckhama”.

Całkowity przyrost obserwujących w ciągu zaledwie 30 dni to aż 2 822 430! David zyskał 1 537 290, a jego żona Victoria 667 770 w ciągu ostatnich 30 dni. Ich syn Brooklyn, najbardziej wpływowe dziecko w rodzinie, również odnotował wzrost liczby obserwujących o dodatkowe 298 770, podobnie jak jego żona Nicole Anne Peltz Beckham, która odnotowała wzrost o 11 610 osób.

Od premiery zwiastuna w serwisie Netflix wszystkie dzieci Beckhamów zaobserwowały znaczny wzrost liczby obserwujących na Instagramie. W ciągu ostatnich 30 dni Romeo odnotował wzrost o 176 490 obserwujących, a jego partnerka, Mia Regan, odnotowała wzrost o 25 560. Cruz, najmłodszy syn Beckhamów, zyskał 98 940 nowych obserwujących na Instagramie.

Synowie Beckhama
Mega

Następnie wyjaśnił, że od czasu premiery filmu dokumentalnego liczba osób obserwujących go w mediach społecznościowych wzrosła, co dodatkowo udowadnia, że ​​rodzina Beckhamów to „rodzina władzy”.

„To pokazuje, że to, co zaczęło się od silnej pary Davida i Victorii, od czasu premiery pierwszego zwiastuna i fragmentów w mediach społecznościowych przekształciło się w potężną rodzinę” – powiedział Turiceanu. „Wzrost liczby obserwujących pokazuje, że nawet dziesięć lat po oficjalnym przejściu na emeryturę popularność Davida Beckhama i, domyślnie, jego rodziny, jest nadal obecna w świecie piłki nożnej, gwiazd i mody”.

„Beckham” wciąga fanów do świata słynnej rodziny

Davida Beckhama
Mega

Czteroczęściowy dokument został wydany w serwisie Netflix na początku października. Opis programu na Netflix.com czytamy: „Ten dokument, wyposażony w nigdy wcześniej nie widziany materiał filmowy, śledzi błyskawiczną karierę Davida Beckhama od skromnych początków w klasie robotniczej do światowej gwiazdy futbolu”.

Serial oferuje wgląd w życie rodziny Davida, wzbogacony o wkład rodziny Davida, byłych kolegów z drużyny i innych znaczących osób z ich życia, w tym legendarnego menedżera Sir Alexa Fergusona. Serial ukazuje także spojrzenie na kilka niewygodnych tematów, w tym rzekomy skandal związany z oszustwami, w który zaangażowani byli David i jego była osobista asystentka, Rebecca Loos.

Pierwszy odcinek przedstawia historyczny cel z 1996 roku, który pomógł Davidowi zyskać sławę. Dzieli się także informacjami o jego markach i zainteresowaniu jego obecną żoną, Victorią, Spice Girl.

Odcinek drugi opowiada o depresji i prześladowaniach na tle narodowym Davida, a także o ich pierwszym dziecku, narodzinach Brooklynu. Odcinek trzeci ukazuje, jak David radzi sobie z życiem rodzinnym w świetle reflektorów i narastających tarć między nim a Sir Alexem Fergusonem.

Jak wynika z opisu odcinka Netflix, w ostatnim odcinku serialu David i Victoria powracają do „jego pełnej dramatów pracy w Realu Madryt, Los Angeles Galaxy, AC Milan i Paris Saint-Germain oraz dyskutują o tym, gdzie się obecnie znajdują”.

Źródło

Previous articleNetflix ogłasza datę premiery „3 Body Problem” i ujawnia pierwsze spojrzenie
Next articleAs punktacji Rondina skupia się na „nudnych” umiejętnościach

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here