Robbie Amell (Nathan), Owen Daniels (Facet od AI). Liane Hentscher/Prime Video

Wgrywać sezon 3 wprowadził dwie różne wersje Robbiego Amella postać Nathan — i reżyser Sara Boyd podjął wyzwanie.

“Myślę, że [it’s] naprawdę zabawne i interesujące, a postacie są odmienne” – powiedział wyłącznie Boyd Tygodnik „Nas”. o kręceniu trzeciego sezonu serialu Prime Video. „Możesz zobaczyć, jak zmienia się życie Nathana, kiedy zostaje pobrany i [when] wraca do rzeczywistości i spraw z prawdziwego życia. Możesz także zobaczyć, jak zmienia się życie Nathana, gdy Ingrid jest dla niego zupełnie inną osobą i dlatego mogą mieć [a] zupełnie inny rodzaj relacji. Uwielbiam patrzeć, jak te dwie relacje rozwijają się inaczej.”

Boyd — który wyreżyserował odcinki 8 i 9 sezonu 3 — zauważył, że Amell nie miał żadnych problemów, jeśli chodzi o wzięcie na siebie dodatkowej odpowiedzialności za wcielenie się w dwóch odrębnych Nathanów. „Robbie naprawdę wczuł się w różnice między dwoma Nathanami. Doskonale wie, kim są ci dwaj Nathanowie” – powiedziała, zauważając, że sytuacja stała się skomplikowana dopiero wtedy, gdy musieli „przypominać” sobie o punktach fabuły podczas kręcenia „nie po kolei”.

Sezon 3 Wgrywać miał premierę we wrześniu i ponownie spotkał widzów z Nathanem i Norą (Andy Allo) po pomyślnym pobraniu Nathana do jego ciała fizycznego — i przywróceniu go do prawdziwego świata — pod koniec sezonu 2. Gdy powrócił do rzeczywistości, druga kopia zapasowa Nathana została przesłana do Lakeview po tym, jak Horizon nie mógł zlokalizować oryginału . Podczas gdy „oryginalny” Nathan kontynuował swój związek z Norą na ziemi, „nowy” Nathan odnowił swój romans z byłą narzeczoną Ingrid (Allegry Edwards) po włączeniu ustawień „fabrycznych”, które nie obejmują wspomnień o Norie.

Jesienna zapowiedź telewizyjna 2023: nowe i powracające programy, które trzeba obejrzeć

Powiązany: Jesienna zapowiedź telewizyjna 2023: nowe i powracające programy, które trzeba obejrzeć

W obliczu strajków WGA i SAG jesienny program telewizyjny ulegnie zmianie, zarówno w postaci nowych, jak i powracających programów. Serial Hulu The Other Black Girl przedstawia podróż Nelli (Sinclair Daniel) jako jedynej czarnej kobiety w nowojorskim wydawnictwie. Jest podekscytowana, gdy pojawia się Hazel (Ashleigh Murray), ale szybko zaczyna to robić […]

W finale trzeciego sezonu okazuje się, że istnieje dwóch Nathanów, co powoduje, że Horizon niszczy jedną wersję postaci. Chociaż jeden Nathan przeżyje, nie jest jasne, który – na coś, na co nawet Boyd nie jest w stanie odpowiedzieć.

„Dostałam zadanie celowego uczynienia elementu wizualnego Nathana niejasnym, tak aby w rzeczywistości mógł to być którykolwiek z nich” – powiedziała Nas. „Na szczęście Nathan fizycznie wygląda tak samo, z pewnością od szyi w górę”.

Reżyserka stwierdziła, że ​​starannie wybrała „szare” tło dla ostatniej sceny Nathana, tak aby niezależnie od tego, gdzie się znajdował, „został umieszczony w jakiejś celi”, która „mogła wydarzyć się w dowolnym miejscu”. Dodała, że ​​jeśli fani „myślą, że znają odpowiedź, mogą mieć rację lub mogą się mylić. To będzie szansa 50 na 50”.

Reżyserka sezonu 3 Upload Sarah Boyd rozmawia o kręceniu dwóch różnych Nathanów z Robbiem Amellem i.  Więcej 551

Robbie Amell (Nathan), Andy Allo (Nora). Liane Hentscher/Prime Video

Nora i Ingrid z pewnością będą chciały wiedzieć, który z ich partnerów przeżył, ponieważ Ingrid i „nowy” Nathan właśnie się zaręczyli, podczas gdy ulubiona para fanów Nora i „oryginalny” Nathan planowali romantyczną wycieczkę do Montrealu.

Od premiery serialu w 2020 roku widzowie czekali, aż Nora i Nathan będą szczęśliwi.

“Myślę, że [Nathan and Nora’s] sympatia i kibicowanie im to efekt zarówno scenariusza, jak i tego, kim Andy i Robbie są jako ludzie i oczywiście jako aktorzy” – powiedziała. „Po prostu skłaniasz się ku chęci ich oglądania. Są po prostu niesamowicie atrakcyjne. Brzmi to powierzchownie, ale skupiasz się na tej parze, a dzieje się tak dlatego, że mają dużo serca i przez cały sezon chcesz im kibicować.

Boyd dodał, że to powolna dynamika relacji między parą sprawia, że ​​widzowie wracają po więcej.

„[Their love] ewoluował powoli. Nie ma jednej sceny, która sprawiła, że ​​pomyślałeś: „Tak, to ta scena” – wyjaśniła. „To ewolucja. Powiem więc tylko, że moja praca jest trochę bardziej ograniczona w tym sensie, że po prostu pomogę im stworzyć najlepszą wersję danej sceny”.

Wgrywać Sezon 3 jest teraz transmitowany strumieniowo w Prime Video.

Źródło

Previous articleNowa Zelandia w półfinale Pucharu Świata w krykiecie po upadku Pakistanu
Next articleDak Prescott przypisuje 1 osobie imponującą passę kowbojów w domu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here