Leviss szczegółowo opisała także swój wzór zakochiwania się w narcystycznych mężczyznach, jak zauważyła, podobnie jak jej były narzeczony Jamesa Kennedy’ego.

„Zakochałam się w jednym narcystycznym dupku, a kiedy ten związek zakończył się po pięciu latach bycia w tym związku, wpadłam w ręce innego narcystycznego dupka” – powiedziała. „Czuję, że przegapiłem cenny czas, ucząc się tych lekcji na własnej skórze”.

Ostatecznie przyznała: „Zbyt długo pozostawałam w niezdrowych związkach”.

A co według niej łączy ją z Sandovalem? Leviss stwierdził: „Naszym związkiem nie była miłość”.

Ostatnie ostre komentarze Leviss pod adresem jej byłego kochanka pojawiły się prawie dwa tygodnie po tym, jak zasugerowała, że ​​Sandoval zaaranżował ich miesięczny romans, aby poprawić sobie humor. VPRoceny.

„Przeszła mi przez głowę myśl: «Czy Tom to wymyślił?»” – zastanawiała się 29 stycznia w odcinku „ Rachel staje się zbuntowana. „Jest znany z tego, że zajmuje się produkcją własną, a wszystko, co ma, to ten program, a sukces tego programu równa się długowieczności w jego karierze. Ma teraz ponad 40 lat i to jest jego życie. To jego główny dochód”.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wydarzyło się od czasu, gdy kontrowersje wokół Skandovalu wysadziły życie obsady.

Zasady Vanderpump’a emitowany we wtorki o 20:00 w Bravo.

Źródło

Previous articleW sypialni małej dziewczynki odkryto horror australijskiej mamy: jeden z najbardziej śmiercionośnych węży na świecie
Next articleRzuty wolne Aarona Holidaya po błędnej zapowiedzi podnoszą Rockets nad Knicks