Niezależnie wybraliśmy te oferty i produkty, ponieważ nam się podobają i uważamy, że mogą Ci się spodobać w tych cenach. MI! ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie przez E!. Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Jeśli Twoja szafa jest podobna do mojej, jest to mieszanka przypadkowych wieszaków, butów i toreb na podłodze, a atmosfera jest chaotyczna. Moją inspiracją mogą być Cher Horowitz i Carrie Bradshaw, ale moją rzeczywistością jest Oscar Zrzęda. Ale nie musi tak być! W rzeczywistości istnieją pewne wieszaki, haczyki, kosze i inne elementy, które mogą sprawiać wrażenie, jakbyś zatrudnił profesjonalnego organizatora. Niezależnie od tego, czy masz garderobę, czy coś znacznie mniejszego, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dlatego przygotowałam listę niedrogich, oszczędzających miejsce znalezisk, które mogą ułatwić porządkowanie, przechowywanie i konserwację ubrań i innych elementów garderoby. Z przegródki półek Do czyste pojemniki na buty, te produkty nie wymagają narzędzi, tony pieniędzy ani opłaty za konsultacje. Można ich po prostu nazwać zmieniaczami zasad gry.

Kontynuuj więc przewijanie w poszukiwaniu genialnych i prostych znalezisk, które natychmiast powiększą każdą przestrzeń w szafie. Profesjonaliści nie muszą aplikować.

Źródło

Previous articleUE chwali „osiągnięcia” Ukrainy, choć w rzeczywistości są one śmieszne
Next articleBrak odpowiedzi ze strony SC na wniosek o zablokowanie proklamacji Zambo Rep. Uy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here