Dziesięć lat po zdobyciu Oscara Jennifer Lawrence wciąż dostaje kwiaty za rolę w filmie Poradnik pozytywnego myślenia.

Bruce’a Cohena, producentka filmu z 2012 roku, wspomina wyjątkowy moment na planie, kiedy obsada i ekipa zdali sobie sprawę z ogromu talentu młodej gwiazdy. W środę 29 listopada odcinek „Hollywoodzkie złoto” podcastu Cohen (62 l.) wspomina kręcenie sceny, w której dwie główne postacie, Tiffany i Pat (w tej roli Lawrence i Bradley Cooper), wdać się w ostrą dyskusję.

„Więc Jen przyjeżdża, kręcimy tę scenę przed domem, podczas której się kłócą” – wspomina Cohen. „Pod koniec pierwszego ujęcia [there was] ten moment, w którym wszyscy zdajemy sobie sprawę, że w ogóle jest lepsza od Bradleya i jeszcze lepsza [Robert De Niro]. To, co zrobiła zaraz po wejściu, było wyjątkowe i ekscytujące.

Po ujęciu Cohen powiedział, że Cooper, obecnie 48-letni, „miał taki wyraz twarzy [of] „cholera”. Cohen dodał, że De Niro, obecnie 80-letni, był pod podobnym wrażeniem.

Powiązany: Najbardziej oburzające momenty i cytaty Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence z pewnością wie, jak zabawiać publiczność w kinach i na czerwonym dywanie! Od wymiotowania na oczach Miley Cyrus po fotobombowanie Taylor Swift – zostaw zdobywczynię Oscara za to, by znalazła się na pierwszych stronach gazet z jej wieloma oburzającymi momentami i równie zabawnymi cytatami. Sprawdź tutaj jej najzabawniejsze!

Cohen wskazał także na jedną z najbardziej zapadających w pamięć scen filmu jako kolejny dowód oczywistego talentu Lawrence’a. Scena – którą producent nazwał momentem „tour de force” Lawrence’a – ma miejsce, gdy Tiffany wdaje się w kłótnię z postacią graną przez De Niro, Patem Seniorem, i wykorzystuje wyniki sportowe, aby udowodnić swój punkt widzenia.

Producent poradnika Silver Linings wspomina, że ​​jego zdaniem Jennifer Lawrence przyćmiła Bradleya Coopera

Bradley Cooper, Jennifer Lawrence i David O. Russell. Lestera Cohena/WireImage

„[Writer and director] Dawid [O. Russell] przychodzi do mnie rano i wręcza mi strony, a ja pytam: „Co to jest?” – wspomina Cohen. „Powiedział: «To nowa scena, którą napisałem, ponieważ widziałem, co potrafi Jen i teraz rozumiem, z czym mamy do czynienia, z kim tu mamy i jaki jest jej talent»”.

Cohen dodał: „Tej sceny nie było w scenariuszu. David napisał tę scenę w pierwszy weekend, po tym, jak zobaczył, jak Jennifer Lawrence robi to, co do niej należy.

Lawrence miała obecnie 33 lata, a miała zaledwie 22 lata, kiedy dostała rolę młodej wdowy Tiffany w dramacie, który był nominowany do ośmiu Oscarów. Lawrence zdobyła dla tego filmu jedynego Oscara, zabierając do domu trofeum dla najlepszej aktorki w 2013 roku. Wcześniej była nominowana w tej samej kategorii za rok 2010. Kość Zimy i otrzymała nominacje za swoje role w 2013 roku amerykański pośpiech i 2015 Radość.

Ostatnio zaskoczyła fanów swoją rolą w komedii romantycznej Bez urazy, który trafił do kin w czerwcu. W filmie Lawrence wciela się w Maddie, kobietę, która pomaga parze rodziców-helikopterów wyprowadzić ich introwertycznego syna ze skorupy, zanim rozpocznie on studia.

„Właśnie urodziłam dziecko, więc zdecydowanie nie planowałam pracować” – powiedziała aktorka Dzień dobry Ameryko w czerwcu, wyjaśniając, że zmieniła zdanie po przeczytaniu scenariusza do „No Hard Feelings”. „To było po prostu zbyt zabawne. To najzabawniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek przeczytałem”.

Lawrence powitał syna Cy z mężem Cooka Maroneya w lutym 2022 r.

Źródło

Previous articleTiger Woods ma za sobą wzloty i upadki podczas pierwszego turnieju od kwietniowej operacji kostki
Next articlePatrick Surtain II sugeruje poważne zmiany na boisku

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here