W ten weekend w pierwszej dziesiątce znalazły się premiery festiwalowe i specjalne Priscilla (A24) i Zatrzymania (Funkcje ostrości) rozwija się, aby trafić nie. Odpowiednio 4 i 6. Bollywoodzki thriller Yash Raj Films Tygrys 3 jest pod nr. 8, a świat ust nadal się rozwijał Rodnik (Pantelion/Uczestnik) z Eugenio Derbezem, uzupełniając listę pod nr. 10.

Tymczasem czarna komedia Kristoffera Borgliego Scenariusz marzeń miał mocne, ograniczone otwarcie – najnowsze z serii A24. Orlando, Moja biografia politycznaerudycyjny dokument wyprodukowany przez Sideshow/Janus Films na podstawie powieści Virginii Woolf, zarobił w jednym kinie (Film Forum) szacunkowo 7,5 tys. dolarów, a bilety były wyprzedane w piątki i soboty.

To miły niezależny weekend. Z Cuda topnieje, a niektóre szerokie wydawnictwa uległy przesunięciu w związku z rozstrzygniętym strajkiem SAG-AFTRA, Indie stworzyły niezłe okno na sezon nagród.

Liczby: najnowszy film Sofii Coppoli, Priscilla, z Cailee Spaeny i Jacobem Elordim (w roli Elvisa) zarobił 4,79 miliona dolarów na 2361 ekranach (w porównaniu z 1359 w zeszłym tygodniu) za kwotę 12,7 miliona dolarów. Dochody generowane przez młodą widownię płci żeńskiej spadły zaledwie o 5%.

Zatrzymania Alexandra Payne’a, którego premiera odbyła się w Telluride, kontynuowała dobrą premierę w trzecim tygodniu, przynosząc szacunkowe dochody w wysokości 3,2 miliona dolarów w 778 kinach (+714), również w trzecim tygodniu, co daje dotychczasową sumę 4,3 miliona dolarów. W przyszłym tygodniu trafi do około 1000 kin.

Tygrys 3 Według Comscore film Maneesha Sharmy miał premierę w około 750 kinach w sobotę z okazji święta Diwali, a przez dwa dni zarobił szacunkowo 2,25 miliona dolarów. Otwarte w Indiach – w dniu Diwali – w niedzielę. Poniższy zwiastun z napisami ma 67 milionów wyświetleń.

Rodnik zarobił szacunkowo 1,75 miliona dolarów na 534 ekranach, co dało kwotę 5,2 miliona dolarów. Film, którego Derbez był oddanym nauczycielem w trudnym przygranicznym mieście, miał ogromny debiut w Meksyku dwa tygodnie temu, a w ostatni weekend miał świetne premiery w Stanach (nr 5. pod względem sprzedaży biletów z 2,7 miliona dolarów w 416 kinach).

Nowy otwieracz Scenariusz marzeń zarobił 215 552 dolarów na 6 ekranach, co daje średnią na kino wynoszącą 35 925 dolarów, a także wyprzedał bilety na pytania i odpowiedzi z Borglim (Mam dość siebie) i obsada. Angielskojęzyczny debiut norweskiego filmowca, który będzie miał premierę w formacie TIFF, będzie miał ograniczoną premierę na czołowych rynkach w najbliższy weekend, przed dalszą ekspansją w Święto Dziękczynienia i szerszą przerwą 1 grudnia.

Dobre, ograniczone otwarcie po Covid (poniżej dziesięciu ekranów) oscyluje w przedziale 30 tys. dolarów. A2 Dicks: musical zadebiutował na siedmiu ekranach za 31 tys. dolarów, Priscilla na sześciu ekranach i Zatrzymania na czterech obaj zarobili 33 tys. dolarów. MGM Statki ukazał się w limitowanej edycji w dziesięciu kinach za 46 tys. dolarów. Godne uwagi A24 Poprzednie życia Celine Song, który miał premierę w czerwcu w czterech kinach, a jego cena wyniosła 58 tys. dolarów.

Teraz ma to A24 Scenariusz snów i Priscilla w kinach i na niektórych ekranach Kutasyza premierę w Sundance Dreamscape Wszystkie gruntowe drogi mają smak soli oraz zremasterowany Talking Heads Przestań robić Sens

Orland0, Moja biografia polityczna Paula Preciado miał swoją premierę w Berlinie, a następnie był pokazywany na TIFF, Telluride i NYFF. Dystrybutorzy Sideshow/Janus Films są „podekscytowani” otwarciem. „Uważamy, że to ważny film, który podejmuje artystyczne ryzyko i przedstawia tożsamość transpłciową i niebinarną, wykorzystując genialną koncepcję, która jest zarówno prowokacyjna, jak i radosna. Nie możemy się doczekać, aż widzowie odkryją to w kinach w całym kraju”.

Inne niezależne otwarcia: parodia horroru To wspaniały nóż wyprodukowany przez IFC Films zarobił szacunkowo 605 tys. dolarów w 923 kinach

Źródło

Previous articlePróba przemytu kobiet PH na Tajwan udaremniona
Next articleBill Belichick otwarcie opowiada o zastąpieniu Maca Jonesa

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here