Niezależnie wybraliśmy te produkty, ponieważ je kochamy i uważamy, że mogą Ci się spodobać w tych cenach. MI! ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie przez E!. Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Powoli zbliżamy się do świąt, a nieskończone możliwości zrobienia świątecznych zakupów zajmują każdy zakątek naszego umysłu, podążając za nami na lewo i prawo. Od szaleństw na bestsellerowych markach, takich jak SKIMS i Kate Spade, po limitowane edycje collabów i kalendarze adwentowe, nasze portfele już zaczynają być bardziej suche niż jesienne powietrze. Ale na szczęście w rozległym internetowym centrum handlowym zawsze znajdzie się coś równie uroczego, jak niedrogiego; wystarczy trochę zaufania do procesu. Oczywiście proces ten może być przytłaczający i czasochłonny, ale po to tu jesteśmy. Uważnie śledzimy wszystkie najlepsze pomysły na prezenty, które nie nadwyrężą banku, i jesteśmy szczególnie podekscytowani dzisiejszymi ustaleniami, ponieważ dotyczą one tylko jednej z naszych ulubionych marek: lululemon.

Zazwyczaj lululemon ceny mogą być nieco wysokie; chociaż jakość, którą otrzymujesz, jest warta swojej ceny, podarowanie tej marki wszystkim entuzjastom fitnessu w twoim życiu może być trudne. Ale tutaj robi się ekscytująco: marka niedawno wypuściła swój Przewodnik po prezentach świątecznychi zawiera niesamowite propozycje poniżej 50 dolarów, od chic crossbody I bransoletki za przytulny czapki I opaski na głowę. Postanowiliśmy pójść o krok dalej i uwzględnić w sekcji We Made Too Much również najlepsze znaleziska na prezenty do 50 dolarów, od uroczych nadziewaczy do pończoch, takich jak scrunchy I klipsy na pazury do kultowego torby na pasek I Wyrównaj wierzchołki.

Biorąc pod uwagę, jak doskonałe są te znaleziska, nie jest zaskoczeniem, że sprzedają się bardzo szybko. Jeśli chcesz w tym sezonie zdobyć tytuł „Najlepszego Prezentera” bez rozbijania banku, do dzieła!

Źródło

Previous articleNajlepszy telefon do kupienia w 2023 r. – CNET
Next articleZac Taylor żąda szacunku dla 1 jednostki bengalskiej

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here