Powitajmy nowicjuszy Grammy.

Podczas ogłoszenia nominacji do nagrody Grammy 2024 10 listopada ujawniono, że najnowszą klasą pretendentów do nagrody Best New Artist są: Lodowa Przyprawa, Wiktoria Moneta, Coco Jones, Rolada, Gracie Abrams, Znowu Fred.., Noaha Kahanaoraz duet mąż i żona Wojna i traktat (znany jako Tanyę Blount I Michael Trotter Jr.).

Tak naprawdę wielu nowych artystów, którzy w zeszłym roku zrobili furorę w muzyce, ma szansę na kilka nagród Grammy podczas ceremonii zorganizowanej 4 lutego. Na przykład Ice Spice również została doceniona za swój wkład w Taylora Swifta„Karma” zapewnił im nominację do nagrody dla najlepszego duetu/grupy pop. A nominacja Victorii w kategorii Najlepsza Nowa Artystka jest jedną z siedmiu, o które będzie walczyć na gali Grammy 2024.

Jest też grupa The War and Traktat, która jest także nominowana w kategorii Najlepsza piosenka American Roots za utwór „Blank Page”. Byli na lotnisku, kiedy dowiedzieli się, że otrzymali pierwsze w historii ukłony w stronę nagrody Grammy. Podzielili się Instagrama wideo pokazujące ich reakcje i wzruszenie Michaela, gdy przekazał mamie radosną wiadomość.Źródło

Previous articleKról Karol na okładce Big Issue zaprezentuje projekt żywności koronacyjnej przed 75. urodzinami
Next articleJim Harbaugh zawiesił trzy mecze Big Ten w związku z śledztwem dotyczącym kradzieży znaków

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here