Odbierając nagrodę Kobiety Roku 2018 przyznaną przez Peggy Albrecht Friendly House – program mieszkaniowy dla kobiet wracających do zdrowia po nadużywaniu substancji psychoaktywnych i alkoholu, Moore mówiła o „ścieżce autodestrukcyjnej”, która prawie wykoleiła jej karierę.

„Czuję, że w naszym życiu są decydujące momenty, które kształtują to, kim jesteśmy i kierunek, w jakim podążamy, a na początku mojej kariery wpadałam na ścieżkę prawdziwej autodestrukcji i niezależnie od tego, jakie sukcesy odniosłam, po prostu nigdy nie czułam się wystarczająco dobre” – wspomina gwiazda. „Nie miałam dla siebie absolutnie żadnej wartości i ta autodestrukcyjna ścieżka bardzo szybko doprowadziła mnie do prawdziwego punktu kryzysowego i nie była wtedy jasna przyczyna. Być może była to boska interwencja”.

Moore, która zgłosiła się na leczenie w 2012 roku, podziękowała dwóm anonimowym osobom, które „ledwie znała”, za postawienie jej czegoś w rodzaju ultimatum, które miało zmienić jej życie. „Jeśli nie będę martwa, lepiej się pojawię” – zażartowała, dodając, że dano jej „szansę na zmianę biegu mojego życia, zanim wszystko zniszczę”.

„Bez wątpienia widzieli więcej mnie niż ja sam” – zauważył Moore. „I jestem bardzo wdzięczny, ponieważ bez tej możliwości, gdyby mi nie uwierzyli, nie stałbym tu dzisiaj”.

Źródło

Previous articleApple Watch Ultra 2 kontra Apple Watch Ultra: porównanie każdego wytrzymałego zegarka – CNET
Next articleSzef HS2 nazwał wiejski pub dotknięty przez linię kolejową „pierdolonym małym pubem, w którym i tak nikt nie chce pić” – słyszą posłowie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here