„Frasier” 2023 wydaje się być dziełem ekipy scenarzystów, która pokochała tę postać, ale nie jest pewna, jak ją rozwinąć. Serial często odbiega od klasycznej formuły „Frasier” – na przykład dowiadujemy się, że dr Crane w zasadzie stał się doktorem Philem podczas swojego pobytu w Chicago. Innym razem widzieliśmy przebłyski klasycznej postaci, którą wszyscy pamiętamy.

Ta dziwna mieszanka była widoczna w odcinku 6, w którym Eve (Jess Salgueiro) umawia się na randkę w ciemno zarówno dla Freddy’ego (Jack Cutmore-Scott), jak i Frasiera. Kiedy pierwsza randka, grana przez absolwentkę „Grace i Frankie”, June Diane Raphael, pojawia się w drzwiach Frasiera, panuje pewne zamieszanie co do tego, z kim się ma spotkać. Następnie Frasier i Freddy rywalizują o jej zwycięstwo, przy czym ten pierwszy ostatecznie wygrywa. Ale gdy wydaje się, że wszystko układa się w całość, pojawia się rzeczywista randka Frasiera, Siobhan (Jacqueline Obradors). Następnie lekarz decyduje, że chce ścigać Siobhan, próbując przekupić syna, aby zabrał postać graną przez Raphaela na kolację, co skłoniło Freddy’ego do skomentowania: „Żartujesz? Znowu to robisz?” Niestety obie kobiety podsłuchują jego intrygi i postanawiają odejść. Ale Frasier nie może powstrzymać się od krótkiego komentarza na temat tego, jak oboje go chcieli.

Jedną z animowanych cech charakteru Frasiera z oryginalnej serii była jego miłość do kobiet i niemożność osiedlenia się tylko z jedną. Tę cechę rzadko można zobaczyć w nowym serialu, chociaż jest taki moment na początku sezonu, kiedy doktor Crane na chwilę nabiera przekonania, że ​​Eve się w nim zakochała. Jak dotąd próby odrodzenia, mające na celu obalenie jego starych cech i wymyślenie nowych, były co najwyżej mieszane, ale w odcinku 6 możemy zobaczyć naszego starego przyjaciela napalonego Frasiera w całej okazałości. Tyle, że coś nie grało…

Źródło

Previous articlePremier Islandii przyłącza się do tysięcy kobiet strajkujących
Next articleRanking the N.B.A.’s City Edition Jerseys, From Inspired to Hideous

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here