Ramona Piosenkarka jest obecnie w centrum skandalu, który podobno zmusił ją do rezygnacji ze zbliżającej się konwencji Bravo i podjęcia pracy w branży nieruchomości.

Gwiazda reality show, która wystąpiła w pierwszych 13 sezonach „Prawdziwych gospodyń domowych z Nowego Jorku”, emitowanym w latach 2006–2021, rzekomo wygłosiła niedopuszczalne rasistowskie uwagi podczas kręcenia odwołanego zjazdu w 13. sezonie.

Praca Ramony Singer w branży nieruchomości rzuciła na nią młotek

Według źródeł 66-latek został we wtorek zwolniony z firmy zajmującej się nieruchomościami po kontrowersyjnym ujawnieniu w Bravo – stacji nadzorującej produkcję i emisję „Gotowych na życie”.

Singer rzekomo użył słowa na N w wymianie zdań z członkiem ekipy na planie produkcyjnym 13. sezonu, co doprowadziło do złożenia przez ofiarę skargi do spółek-matek serialu: Shed Media, Warner Bros, Discovery, Bravo i NBCUniversal.

Początkowo Singer zaprzeczył, aby kiedykolwiek używał wówczas rasistowskich obelg, ponieważ wyniki wewnętrznego dochodzenia przeprowadzonego w następstwie zarzutów uznano za „niejednoznaczne”.

Podczas podróży osobowości telewizyjnej z Douglasem Ellimanem gwiazda ogłosiła zatrudnienie w firmie w listopadzie 2021 roku, a nawet przypieczętowali transakcję, tworząc dla niej reklamę.

MEGA

Firma ujawniła, że ​​Singer „wnosi do rodziny Elliman głębokie doświadczenie w sprzedaży i marketingu, nieustraszony instynkt przedsiębiorczości i wyjątkowe wyczucie stylu”. Jednakże, wszystko to jest już przeszłościąjako środek przekazu ujawniła, że ​​link do jej profilu w witrynie firmy wyświetla teraz komunikat „Nie znaleziono strony”.

Według doniesień gwiazda reality show w 2021 roku przygotowywała się do egzaminu z nieruchomości, ponieważ wcześniej wyraziła zainteresowanie biznesem w listopadzie 2020 roku, a w 2018 roku skorzystała z usług firmy Elliman przy sprzedaży swojego mieszkania w Upper East Side.

Inne gwiazdy „Prawdziwych gospodyń domowych” w Elliman to Kelly Bensimon, która jest obecnie czołowym brokerem od czasu dołączenia w 2019 r., oraz Erin Lichy, która była już agentką, gdy dołączyła do serialu w 14. sezonie.

Jako pierwszy o tej historii poinformował Strona szósta.

Bravo Network również wycofało się z usługi Plug On Singer

Z pewnością jest to odwołany sezon dla gwiazdy, ponieważ Bravo usunęła ją z nadchodzącej konwencji fanów.

Pierwotnie Singer miał pojawić się na corocznej konwencji zwolenników Bravo, która odbędzie się w ten weekend w Las Vegas po raz pierwszy po tym, jak przez ostatnie dwa lata Nowy Jork był jego domem.

Początkowo mama jednego z nich miała pojawić się w panelu nowego sezonu programu Peacock’s Real Housewives Ultimate Girls Trip, który odbędzie się w grudniu wraz z jej koleżankami z „RHONY”.

Za Targowisko próżnościSinger i jej córka Avery Singer również planowały promować swoją markę BachBoss na stoisku w miejscu konwencji, ale nie będzie to już miało miejsca.

Agent nieruchomości opuścił „RHONY” w zeszłym roku

Ramona Piosenkarka
MEGA

Zanim wybuchła ta kontrowersja, Singer wycofała się z zeszłorocznego reality show, który był jednocześnie 13. sezonem, i potwierdziła serwisom informacyjnym, że nie pojawi się w nadchodzących sezonach.

Gwiazda podobno ujawniła, że ​​serial nie podobał jej się już i nie było to tym, co chciała wtedy robić. Przed jej decyzją stacja Bravo planowała nadać „RHONY” nowy wymiar, zapraszając do niego popularnych członków z poprzednich sezonów i ulubieńców fanów.

Singer znalazła się w obsadzie obok Sonji Morgan, Dorindy Medley, Jill Zarin, Kelly Bensimon i Luann de Lesseps. Jednak plany porzucono, gdy tylko w sieci zaczęły pojawiać się informacje o tym, co Singer naprawdę sądzi o programie i jej złych uwagach na temat „RHONY” kierowanych do opinii publicznej.

Singer pojawiła się w podcaście „Reality with the King” w październiku zeszłego roku i wspominała swój czas w programie. Następnie wyraziła swoje niezadowolenie z pomysłu zespołu produkcyjnego, aby przywrócić starą obsadę do wersji „Legacy” i zapytała: „Jak to może być naprawdę dobre?”

Singer potępił także producentów za zmianę zdania, ponieważ nie było planów odnowienia kontraktu z byłymi członkami obsady, i dodał:

„Ludzie, których sprowadzą z powrotem, to ludzie, których i tak nie chcieli odnawiać. I co teraz? Czy nazwiesz to „The Loser Show” czy „Loser Legacy”?

Pomimo jej oburzenia, Wybuch Podzieliła się, że źródło bliskie gwiazdorowi przyznało, że Singer nie chciała źle mówić o programie, ale zastrzeżenie niczego nie uratowało, ponieważ zespół nie przesłał jej zaproszenia.

Źródło

Previous articleW tej bezlitosnej wojnie, och, jak tęsknię za moimi studentami
Next articleCzy Joel Embiid i 76ers nadal ufają temu procesowi?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here