Brie Larson ma w swoim życiu nowego „Muppeta”: swojego psa ratowniczego.

„Jest taki uroczy i przepraszam, że trzymam go z daleka od ciebie, ale ma na imię Sześć Trzydzieści” – powiedział 34-letni zdobywca Oscara podczas występu w piątek 10 listopada w programie The Tonight Show z Jimmym Fallonem w roli głównej.

Lekcje chemii fani wiedzą, że ten konkretny pseudonim ma słodkie powiązanie z programem AppleTV+, opartym na tej samej książce Bonnie Garmus. W serialu postać Larsona, chemik Elizabeth Zott, nazwała swojego psa Six-Thirty, ponieważ szczenię podążało w tym czasie za nią do domu.

Larson ze swojej strony martwiła się, że publiczne omawianie jej prawdziwego psiaka „złamie zasady”. [SAG-AFTRA] strike” ze względu na powiązanie z serialem. (Strajk SAG-AFTRA oficjalnie dobiegł końca 9 listopada.)

„Nie wybrałem jego imienia. Wybrał to, [but] Po prostu nie mam serca, żeby mu powiedzieć, że to całkowicie absurdalne i niestosowne” – zażartowała, zauważając, że Six-Thirty był „bardzo nieśmiały”, kiedy go uratowano.

„Moi przyjaciele rzucali wszystko pod słońce” – zauważyła gospodarzowi Jimmy’ego Fallona. „I mój najlepszy przyjaciel, który jest konsultantem ds. żywności [my new show] Lekcje chemii, zobaczyła go i pomyślała: „O mój Boże! Ma szóstą trzydzieści! I spojrzał w górę.

Powiązany: Te zwierzęta są cudowne! Przewodnik po psach, kotach i nie tylko aktorów MCU

Super zwierzaki! Podczas gdy wiele gwiazd Marvel Cinematic Universe jest wspieranych na ekranie przez supermocnych pomocników, gdy kamery przestają się kręcić, wszystko skupia się na ich czworonożnych towarzyszach. Chris Evans, który jest najbardziej znany ze swojej roli Kapitana Ameryki w całej serii, często zachwyca się swoją więzią ze swoim psem Dodgerem. „To o wiele bardziej żenujące […]

Larson uznał, że wybór pseudonimu, choć urzekł psiaka, był „zbyt dziwny”. Ale kiedy jeszcze kilka razy powiedziała „szósta trzydzieści”, on wciąż na to odpowiadał – inaczej niż na wszystko, co próbowała go nazwać.

„Próbowałem wszystkiego. Przez cztery dni mówiłem do niego Pies, Jeremy, Jimmy, David” – dodał Cuda gwiazda ubolewała. „Otwierałbym spiżarnię i pytałem: «Czy jesteś mąką? Czy jesteś solą? Czy jesteś czarnym pieprzem?”

Brie Larson ujawnia, że ​​pies ratunkowy Six-Thirty wybrał własne „absurdalne” imię: „Jego weterynarz jest zdezorientowany”

Brie Larson i Jimmy Fallon, 10 listopada 2023 r. Todda Owyyounga/NBC

Kontynuowała: „On tak wybrał, więc proszę, okażcie mu szacunek, kiedy go zobaczycie”.

Chociaż Larson i Six-Thirty pogodzili się z tą decyzją, weterynarz zajmujący się zwierzakiem nie był tak wyrozumiały.

Zwierzęta gwiazd, których nazwano na cześć innych gwiazd

Powiązany: Widzieć podwójnie? Gwiazdy, które nazwały swoje ukochane zwierzaki imionami innych gwiazd

Co jest w imieniu? Choć wybór idealnego pseudonimu dla zwierzęcego towarzysza może być trudny, wiele gwiazd znalazło inspirację w imionach innych celebrytów. „Mam rybę o imieniu Kieran Culkin” – Alexandra Daddario powiedziała E! Wiadomość z wywiadu na czerwonym dywanie podczas ceremonii rozdania nagród Screen Actors Guild Awards w lutym 2022 r., dotycząca gwiazdy Sukcesji. […]

„Jego weterynarz uważa, że ​​to niedorzeczne. Jego weterynarz jest zdezorientowany” – zauważył Larson. „Recepcjonistka mówiła: «Twoja szóstka-trzydzieści tu jest». A on na to: „Jest 2:00, nie wiem, co to znaczy”. To mylące.”

Chociaż Larson jest dumną psią mamą, w najbliższym czasie nie będzie miała kota – pomimo swojej ekranowej bohaterki, Kapitana Marvela/Carol Danvers, Goose.

„Nadal mam alergię” – zażartowała Tygodnik Rozrywki w wywiadzie opublikowanym w lipcu, zauważając, że nie może wykonywać swoich akrobacji w MCU, gdy kot jest obecny. „Mam nadzieję, że to się zmieni. Ale dopóki tak się nie stanie, duża część budżetu CGI zostanie przeznaczona na mnie i kota”.

Zarówno Kapitan Marvel i kontynuacja Cuda — który ukazał się w piątek — tytułowy superbohater Larsona nawiązuje szczególną więź z flerkenem o imieniu Goose. Według tradycji komiksowej flerken to obcy gatunek, który wygląda jak kot, ale ma w pysku setki macek, które mogą się przydać w walce ze złymi ludźmi.

Źródło

Previous article„Nie tylko liczba”: protest i pogrzeb na Zachodnim Brzegu
Next articlePo kolejnej demoralizującej porażce gracze Jets są gotowi na zmiany

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here