Czego więc możemy się spodziewać po „Furiosie”? Po pierwsze, nie spodziewaj się, że będzie jak w „Na drodze gniewu”. W książce Kyle’a Buchanana „Blood, Sweat & Chrome: The Wild and True Story of Mad Max: Fury Road” asystent reżysera PJ Voeten cytuje: „Furiosa to bardziej tradycyjny dramat składający się z trzech aktów. Jeśli ludzie Spodziewam się kolejnego filmu o pościgach, ale to nie będzie to.”

Ciekawy! Osobiście mam lekkie wątpliwości co do tego filmu. Nie mogę się doczekać powrotu do tego świata i zobaczenia, co tym razem przygotował Miller. Jednak Furiosa czuje się tak związana z Charlize Theron jako performerką, że dziwnie będzie widzieć, jak ktoś inny gra tę postać. Tym kimś innym jest Anya Taylor-Joy, która jest znakomitą aktorką i bez wątpienia zrobi z tą rolą coś ciekawego. Mimo to chciałbym, żeby Theron wrócił. W „Blood, Sweat & Chrome” Miller wspomina, że ​​myślał o cyfrowym odmłodzeniu Therona, ale czuł, że „wciąż istnieje niesamowita dolina. Wszyscy są o krok od rozwiązania tego problemu, zwłaszcza japońscy projektanci gier wideo, ale wciąż istnieje problem dość szeroka dolina.”

Jeśli chodzi o Therona, stwierdziła: „Słuchaj, w pełni szanuję George’a, jeśli nie bardziej, po nakręceniu z nim „Drogi gniewu”. Jest mistrzem i życzę mu wszystkiego najlepszego. To trochę rozdzierające serce, bo jasne. Naprawdę kocham tę postać i jestem wdzięczny, że miałem mały udział w jej tworzeniu. Na zawsze pozostanie osobą, o której myślę i o której ciepło myślę”.

Oprócz Taylor-Joy w obsadzie „Furisoa” znaleźli się Chris Hemsworth, Tom Burke, Nathan Jones, Angus Sampson i Quaden Bayles. Szukaj „Furiosa” w kinach od 24 maja 2024 r.

Źródło

Previous articleSzef HS2 nazwał wiejski pub dotknięty przez linię kolejową „pierdolonym małym pubem, w którym i tak nikt nie chce pić” – słyszą posłowie
Next articleResident Evil Games: Sprawdź właściwą kolejność chronologiczną

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here