Niespodzianki trwały dalej po dobrze przećwiczonym pierwszym tańcu Bruno Marsa„Just the Way You Are” (Paryż ujawnił, że ćwiczyli „tygodniami”) i obiad składający się z tortelloni z dynią piżmową, okonia morskiego w panierce ziemniaczanej i nowojorskiego steku.

Gdy Demi Lovato wszedł na scenę, żeby się rozgrzać Whitney Houston„I Will Always Love You” gwiazda popu była „niesamowita” – zachwycała się Paris, która przez cały wieczór dokonała kilku zmian w swoim stroju, w tym w tiulowej sukni balowej Galia Lahav z odsłoniętymi ramionami i mini Oscara de la Renta. „To wydarzenie wniosło tyle emocji i miłości”.

A po dwumetrowym, pięciopoziomowym ciasteczku Joanie and Leigh’s Cakes i odpowiednio otwartym parkiecie, DJ Łamacz Beatów przejął kontrolę z „szalonym” wielogodzinnym setem, który obejmował zaplanowany przez pana młodego flash mob, 42.

„To był najlepszy dzień i noc w moim życiu” – powiedziała Paris o imprezie, która trwała do 2 w nocy, pomimo lokalizacji w dzielnicy mieszkalnej. (Zespół Credit Mindy za dostarczenie dzień wcześniej przemyślanych notatek wszystkim sąsiadom.) „Gdybym mógł zrobić to wszystko jeszcze raz, zrobiłbym to w mgnieniu oka”.

Źródło

Previous articlePiłkarze HS zyskują perspektywę, pomagając weterynarzom
Next articlePVL: Chery Tiggo kończy serię pięciu zwycięstw PLDT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here