Szefowie Kansas City rozgrywający Patricka Mahomesa i jego rodzina świętują z nim święta SKIMY Kim Kardashian.

Gracz NFL pozował do rodzinnego zdjęcia wraz z żoną Bretania Mahomes, i ich dzieci, ponieważ wszyscy uprawiali SKIMS.

Brittany Mahomes mówi: „Wakacje zaczynają się od SKIMS”

MEGA

Patrick i Brittany Mahomes udowodnili, że tworzą idealną rodzinę, ponieważ wszyscy nosili pasujące piżamy SKIMS, które krzyczały „Wesołych Świąt!”.

Mówiąc o swoim nowym partnerstwie z SKIMS w niedawnym komunikacie prasowym, rozgrywający Kansas City Chiefs: „To nasza pierwsza kampania jako rodzina i wspólne zdjęcia do SKIMS były niesamowitym momentem”.

Dwukrotny MVP ligi NFL kontynuował: „Dla mnie przede wszystkim wygoda, więc te zestawy będą moim ulubionym sprzętem w domu przez cały sezon”.

Pierwszy slajd przedstawiał Patricka Mahomesa siedzącego na ziemi i trzymającego córkę do góry nogami, podczas gdy jego żona Brittany trzymała do góry nogami ich nowo narodzonego syna. Wszyscy czterej członkowie rodziny śmieli się histerycznie, co stanowiło idealną kartkę świąteczną.

„Wakacje zaczynają się od @skims” – Mahomes podpisał zdjęcie post zdjęć, których autorem jest Theo Wenner.

Fani atakują Brittany Mahomes za „próbę dorównania” Taylor Swift
Instagram | Bretania Mahomes

Patrick i Brittany Mahomes oraz dwójka ich dzieci — 11-miesięczny syn Patrick „Bronze” Lavon i córka Sterling Skye, lat 2. Czteroosobowa rodzina realizuje hasło kampanii SKIMS „wspólność rodzinna i wakacyjna zabawa”.

Fani natychmiast zalali sekcję komentarzy, pisząc takie rzeczy, jak „Co za fajna rodzina! Kocham was wszystkich, tak wyciętych! Gotowi już na Boże Narodzenie?” a ten chłopczyk ma najsłodsze policzki! ❤️❤️.”

Inna fanka powiedziała: „To współpraca życia”, a jeden z jej obserwujących napisał: „Zatrzymaj najcudowniejszą rodzinę na świecie”.

Brittany Mahomes również opowiedziała o swojej nowej współpracy z firmą, stwierdzając: „Uwielbialiśmy kręcić dla SKIMS jako rodzina i świetnie się bawiliśmy na planie. Pasujące zestawy i nadruki są urocze i przytulne. SKIMS będzie podstawą dla całej naszej rodziny na święta i nie tylko.”

Zobacz zdjęcia z wakacji Mahomes Tutaj.

Fani ostro krytykują Brittany Mahomes za nowe partnerstwo SKIMS

Trampki Patrick Mahomes & Daughter Rock z nowej kolekcji inspirowanej nią
Instagram | Bretania Mahomes

Inni fani jednak nie powstrzymywali się, wyrażając swoją frustrację, gdy zobaczyli, jak Mahomes opublikowała post o współpracy ze SKIMS zaraz po tym, jak udostępniła zdjęcie obok ikony popu, Taylora Swifta.

Jak wielu pamięta, Kayne’a Westaktóry był żonaty Kim Kardashian i dziel się dziećmi z założycielką SKIMS” – przerwała przemówienie Taylor Swift wiele lat temu po tym, jak wygrała na VMA.

„Nie można przyjaźnić się z Taylor i wspierać ją przez przeglądanie” – napisał jeden z fanów, podczas gdy inny skomentował coś podobnego: „Nie można przeglądać zdjęć obok zdjęcia Taylor 😭”.

Brittany Mahomes umówi Sophie Turner z przyjacielem Travisa Kelce'a
MEGA

Związane z: Brittany Mahomes umówi się z Sophie Turner z przyjacielem Travisa Kelce’a

Brittany ostatnio spotykała się z Taylor Swift, która spotyka się z kolegą z drużyny Mahomesa i zawodnikiem Chiefs, Travisem Kelce. W ciągu ostatnich kilku miesięcy obaj zbliżyli się do siebie, nawet sami uścisnęli sobie dłoń – co zrobili, aby uczcić przyłożenie Chiefs w niedawnym meczu.

Były piłkarz i Taylor przenieśli swój związek na wyższy poziom, spędzając czas poza meczem NFL i popijając razem szampana w nocnym klubie. Brittany udostępniła to zdjęcie na Instagramie kilka dni przed opublikowaniem zdjęcia z wakacji SKIMS.Źródło

Previous articleRodzina urządza przyjęcie urodzinowe-niespodziankę na tylnej klapie Eagles dla weterynarza z Wietnamu
Next articlePVL: Bernadeth Pons jest zawsze gotowa do świadczenia usług dla Creamline

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here