Selena Gomez i Benny Blanco Allena Bieriezowskiego/Getty Images

Selenę Gomez czuje się zakochana w towarzystwie swojego chłopaka Benny’ego Blanco.

„Moja przyjaciółka” – napisała za pośrednictwem portalu 31-letnia Gomez Instagrama w poniedziałek 12 lutego wraz z pokazem slajdów przedstawiającym tę parę.

Na pierwszym zdjęciu Gomez i Blanco (35 l.) odpoczywają w domu. W kuchni producent muzyczny przygotowywał posiłek. Gomez oparła głowę na ramieniu Blanco i jedną rękę trzymała na jego ramieniu, gdy uśmiechali się do kamery. Duet prezentował się w strojach wypoczynkowych, spędzając dzień w domu.

Gomez udostępniła także serię zdjęć z wieczoru z Blanco. Na tę okazję para założyła uzupełniające się stroje: Gomez olśniła kremową sukienką i czarnym płaszczem, a Blanco miał na sobie beżowy garnitur. W pierwszym ujęciu muzyk owinął ramię wokół Gomez i położył dłoń na jej piersi. Z miłością złożył pocałunek na jej ramieniu.

Kalendarium związku Seleny Gomez i Benny'ego Blanca

Powiązany: Kalendarium związku Seleny Gomez i Benny’ego Blanco

Selena Gomez i producent Benny Blanco oficjalnie ogłosili swój związek za pośrednictwem Instagrama w grudniu 2023 roku. „Jest dla mnie absolutnym wszystkim w moim sercu” – napisał wówczas w komentarzu na Instagramie wokalista „Wolves”. „Był najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła”. Wzmianki o związku pary zostały zrzucone na Selenę […]

Następne zdjęcie przedstawiało dwójkę robiących głupie miny. Gomez miała zamknięte oczy i wystawiła język, opierając głowę na piersi Blanco. Blanco jedną ręką owinął Gomeza, a drugą trzymał telefon w dłoni. Blanco miał zamknięte oczy i zaciśnięte usta, gdy pokazywał swój boczny profil.

Ostatnim zdjęciem było zwykłe selfie, które Gomez zrobiła, ale jej twarz była odwrócona od aparatu, gdy patrzyła na Blanco. Blanco zbliżył twarz do Gomeza i najwyraźniej szeptał jej do ucha.

W grudniu 2023 roku Gomez ujawniła, że ​​ona i Blanco potajemnie spotykali się przez sześć miesięcy.

„On jest dla mnie absolutnym wszystkim w moim sercu” – napisała wówczas w komentarzu na Instagramie. “On [has] była najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła. Koniec. … Nadal jest lepszy niż ktokolwiek, z kim byłam. Fakty.”

Przed nawiązaniem romantycznego związku Blanco i Gomez byli przyjaciółmi i współpracowali przy kilku piosenkach. Po tym, jak Gomez upubliczniła swój związek z Blanco, nie miała już planów utrzymywania ich romansu w tajemnicy.

Pełna historia randkowa Seleny Gomez: Justin Bieber, Zayn Malik i nie tylko

Powiązany: Pełna historia randkowa Seleny Gomez: Justin Bieber, Zayn Malik i nie tylko

Przez lata głośne relacje Seleny Gomez trafiały na pierwsze strony gazet, od jej sporadycznego romansu z Justinem Bieberem po krótki związek z The Weekndem. „Jestem typem dziewczyny, która kocha niesamowicie mocno. Po prostu zawsze byłam tą dziewczyną” – Gomez powiedziała Miami’s Power 96,5 FM w maju 2017 r. „Oddam swoje serce i […]

„Utrzymywali wszystko w tajemnicy [at first]ale Benny zdał każdy test śpiewająco” – podało wyłącznie źródło Tygodnik „Nas”. w styczniu. „Nowy rok wydawał się idealnym czasem na krzyk [their love] z dachów, więc to właśnie robi Selena.”

W tym samym miesiącu Blanco i Gomez po raz pierwszy wystąpili publicznie jako przedmiot, gdy w styczniu uczestniczyli razem w meczu Los Angeles Laker. Sfotografowano ich, jak przytulali się i przyłapano ich chichoczących i uśmiechających się na Jumbotronie na arenie. Później w tym samym miesiącu Gomez zabrała Blanco jako swoją partnerkę na Złote Globy.Źródło

Previous articleNand Kishore Yadav z BJP składa nominację w wyborach na stanowisko przewodniczącego zgromadzenia w Bihar
Next articlePNP twierdzi, że wszystkie groźby bombowe pod adresem biur rządowych z 12 lutego były mistyfikacją