Olivia Dunne otrzymuje oferty NIL dla swoich kolegów z drużyny!

Gimnastyka LSU i sensacja mediów społecznościowych Olivia Dunne, za pośrednictwem swojego „Livvy Fund”, nawiązała przełomowe partnerstwo z Accelerator Active Energy. Współpraca, która została ogłoszona we wtorek, ma zapewnić wyjątkowe oferty NIL wielu jej koleżankom z drużyny gimnastycznej.

LSU Tigers korzystają z funduszu Livvy

Wkraczając w nowe możliwości, Accelerator Active Energy staje się marką inauguracyjną realizującą transakcje NIL za pośrednictwem funduszu Livvy. To pionierskie posunięcie wyznacza ośmiu gimnastyczek LSU na ambasadorów firmy produkującej napoje energetyczne.

Bayou Traditions we współpracy z Acceleratorem opracowało kryteria doboru konkretnych gimnastyczek do kolektywu.

Wybrane osiem gimnastyczek to Konnor McClain, Ashley Cowan, Kiya Johnson, Jillian Hoffman, KJ Johnson, Chase Brock, Haleigh Bryant i Sierra Ballard.

Olivia Dunne pomaga innym sportowcom

Uruchomiony w lipcu 2023 r. fundusz Livvy Fund ma na celu ułatwianie nawiązywania kontaktów między studentkami-sportowcami na LSU a wiodącymi markami, umożliwiając im zabezpieczanie własnych umów NIL. Nie ma obecnie studentki-sportowca bardziej cenionej niż Dunne, która w tym roku również została modelką SI Swimsuit.

„Miałem szczęście, że miałem tyle różnych możliwości w NIL i doświadczenie, ponieważ na początku mogło to być bardzo obce innym sportowcom” – powiedział Dunne w wywiadzie dla Ludzie. „Chciałam więc po prostu pomóc innym kobietom i dać im możliwość uczenia się oraz zawierania większej liczby ofert NIL, ponieważ zasługują na to tak samo jak ja”.

Olivia Dunne jest warta ponad 2 miliony dolarów!

Według stanu na lipiec majątek Dunne’a osiągnął szacunkową kwotę 3,5 miliona dolarów Lista On3 NIL 100. Po zatwierdzeniu przez NCAA w lipcu 2021 r. nowej polityki dotyczącej nazwiska, wizerunku i podobieństwa (NIL), zezwalającej studentom-sportowcom na zawieranie umów sponsorskich, stała się najlepiej zarabiającą sportsmenką NCAA.

Marka zauważa, że ​​Dunne, mając umowy z NIL obejmujące American Eagle i Motorolę, wybrała gimnastykę jako pierwszą dyscyplinę sportu kobiet w LSU, która mogła skorzystać z partnerstwa podczas jej ostatniego roku studiów na uniwersytecie.

Oddanie LSU

MEGA

Dunne podkreśla, że ​​od czasu zmiany przepisów LSU niezwykle pomogło w radzeniu sobie z możliwościami NIL. Wspomina o specjalnym dziale uniwersytetu, który pomaga studentom-sportowcom w zarządzaniu umowami NIL.

„Okazali mi jedynie wsparcie, więc pomyślałam, że odwdzięczę się szkole i programowi, który tak bardzo mi pomógł” – Dunne powiedziała o swoim doświadczeniu w LSU.

Na początku tego roku Dunne nawiązał współpracę z Accelerator Active Energy, dołączając do grona ambasadorów marki, do których należą Travis Kelce, Aaron Judge, Jalen Hurts i inne znane osobistości.

Bardziej konkurencyjny Dunne w tym roku

@livvy pow: ja po jednym łyku @Accelerator ♬ chciwy Tate Mcrae niewydany – babytatie1

Będąc obecnie na ostatnim roku studiów w LSU, Dunne wyraża swoje oczekiwania na nadchodzący sezon i skupia się na „współzawodnictwie”, mając na uwadze ważny cel: „zdobycie mistrzostw kraju”.

Dunne wyjaśnia: „Nigdy wcześniej w LSU nie robiono czegoś takiego. To bezprecedensowe terytorium dla gimnastyki LSU” – dodaje: „Jestem bardzo podekscytowany możliwością ostatniego przejścia i mam nadzieję, że będzie to mój najlepszy jak dotąd”.Źródło

Previous articleDesperate Rishi turns to the Cameroons: Right-wing fury as Sunak drafts in ex-PM David Cameron, his former Spad and promotes a host of centrists after purging Suella Braverman – despite poll showing the public thinks Cameron returning is a bad idea
Next articleW sytuacji zmian w NFL worki szkodzą atakom bardziej niż przechwytom

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here