Porozmawiaj o całkowitym przestawieniu przełącznika! Chada Ochocinco Johnsona drastycznie zmienił tonację, mówiąc o krytyce kulinarnej TikTok Keitha Lee.

Były zawodnik NFL powiedział kilka ostrych rzeczy o Lee w swoim „Piwo do wieczora z wujkiem i Ocho” podcast z Shannon Sharpe i po ostrej reakcji dzieli się zupełnie nowym spojrzeniem na niezwykle popularny TikToker.

Chad Ochocinco Johnson deklaruje, że jest teraz „zespołem Keitha Lee”

Shannon Sharpe – TikTok

Po podzieleniu się swoimi nienawistnymi przemyśleniami na temat Lee i tego, co robi dla restauracji, Johnson cofnął się o krok i przyznał, że się mylił. Podczas ostatniego odcinka podcastu z Sharpem Johnson przeprosił, pochwalił Lee za reakcję na sytuację i wyjaśnił, dlaczego jest teraz „zespołem Keitha Lee”.

„Podoba mi się jego reakcja. Po moich badaniach i po tym, jak moja córka na mnie nakrzyczała, a po fakcie odrabiałem lekcje, on wykonuje fenomenalną pracę, naprawdę piękną robotę” – powiedział Johnson. „I tak naprawdę, słuchaj, wiesz, oczywiście przepraszam, ale teraz też jestem w drużynie Keitha Lee. Prawdę mówiąc, kiedy on robi recenzje jedzenia, ja też tam idę”.

@shannon84sharpeCzłowieku @ochocinco przełączasz szybciej niż włącznik światła. Przypomnij mi, żebym nigdy nie zajmował stanowiska po twojej stronie 🤣👨🏾‍⚖️ Keith Lee kontra Ocho♬ oryginalny dźwięk – Shannon Sharpe

Johnson ujawnił również, że skontaktowali się z nim niektórzy „ludzie z restauracji w Atlancie”, a on przeczytał jedną z wiadomości, aby wszyscy mogli ją usłyszeć.

„Nie zdają sobie sprawy, że ponoszą pewną odpowiedzialność za swój zasięg. Złe recenzje, którymi podzieliło się 14 milionów obserwujących, zrujnują małą firmę” – kontynuował. „Z drugiej strony czytam niektóre komentarze niektórych osób. Musimy lepiej postępować właściwie wobec klienta”.

Następnie Johnson ponownie zwrócił uwagę na reakcję Lee na całą nienawiść, którą szerzył w poprzednim podcaście.

„Reakcja matki była cholernie klasyczna” – stwierdził Johnson.

Osoby obserwujące TikTok z radością patrzyły, jak Ochocinco przeprasza i przechodzi do zespołu Keitha Lee

Keitha Lee/Chada Ochocinco Johnsona
TikTok/Mega

Fani Lee są lojalni i wielu z nich komentowało klip podcastu udostępniony na Sharpe’s TIK Tok stronę, na której można zostawić swoje przemyślenia. Wiele osób było szczęśliwych, słysząc, jak Johnson zmienił zdanie na temat Lee i wszystkiego, co robił dla restauracji.

“Ten. Jest. Odpowiedzialność. Kocham to. Teraz jestem wielką fanką Ocho” – napisała jedna z osób. Inny dodał: „Słuchaj, córka Ocho powiedziała… Pops, musisz przeprosić, zanim zostaniesz odwołany za rozmowę o Keithie Lee”.

Inne komentarze obejmowały podziękowanie Johnsonowi za wzięcie odpowiedzialności i wyrażenie radości z powodu jego przeprosin.

„Uwielbiam odpowiedzialność i przeprosiny” – napisała jedna z obserwujących. „Cieszę się, że wrócił, przeprowadził dalsze badania i był odpowiedzialny za swoją poprzednią tyradę” – dodała kolejna osoba.

Wiele osób oznaczyło Lee w komentarzach, ale jak dotąd nie skomentował on filmu ani nie opublikował własnej odpowiedzi na swojej stronie TikTok.

Keith Lee odpowiedział na nienawiść Chada Ochocinco Johnsona w filmie na TikToku

Keitha Lee
Keith Lee – TikTok

Zanim Johnson zmienił zdanie i stał się „Teamem Keitha Lee”, krytyk kulinarny się tym przejął TIK Tok podzielić się przemyśleniami na temat wszystkiego, co Johnson miał do powiedzenia na jego temat. I jak zawsze Lee poszedł drogą i udzielił uprzejmej, ale pouczającej odpowiedzi.

„Wygląda na to, że nie masz pojęcia, kim jestem. I znowu, nie przeszkadza mi to. Przede wszystkim zależało mi na kwalifikacjach. Będę z tobą szczery, jestem zawodowym zawodnikiem od prawie 10 lat. Podróżowałem po świecie, jedząc jedzenie” – powiedział Lee w swoim filmie z odpowiedzią.

„Zredukowałem wagę ze 170 do 135 funtów. A jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy, jeśli chodzi o redukcję wagi. Więc ostatecznie jestem tylko smakoszem. Zgadzam się z Tobą.”

Keith Lee – TikTok

Następnie Lee zapytał, czy Johnson nie widzi go po raz pierwszy: „Dlaczego po raz pierwszy wypowiadasz się na mój temat?”

„Mieliśmy to szczęście, że udało nam się zebrać ponad 40 000 dolarów dla właściciela restauracji chorego na raka. Zostaliśmy na tyle pobłogosławieni, że mogliśmy wykorzystać nas jako narzędzie do przejścia nauczyciela na emeryturę w niecałe 24 godziny” – kontynuował Lee. „Byliśmy szczęśliwi, że mogliśmy przyczynić się do utrzymania otwartych drzwi wielu restauracji. A to wszystko w ciągu 10 miesięcy.”

Johnson nie był jedyną osobą, która uznała, że ​​reakcja Lee na jego nienawistne komentarze była „z klasą”. Sekcja komentarzy w filmie z odpowiedzią Lee szybko wypełniła się podobnymi przemyśleniami.

„Keith właśnie upiekł Ocho w najpiękniejszy możliwy sposób” – napisała jedna z osób. Inny dodał: „Uwielbiam, jak Keith z szacunkiem go oczyścił”.Źródło

Previous articleLigao City inauguruje kompleks sportowy
Next articleSetki tysięcy demonstrantów w Londynie domagało się zawieszenia broni w Strefie Gazy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here